Zadavatelem microsite je firma Město České VeleniceObec České Velenice s česko-rakouským komunitním centrem FENIX i kulturním domem Beseda

Město České Velenice je malá obec rozprostírající se na území českého příhraničního regionu jižní Čechy. Obec je významná svou česko-rakouskou spoluprací, díky níž pořádá řadu kulturních akcí.Na hranicích s Rakouskem se nachází malé město České Velenice v okrese Jindřichův Hradec.

Město České Velenice je lokalita v jižních Čechách rozprostírající se na hranici s Rakouskem, se kterým ji spojuje společný projekt cílený na rozvoj průmyslu a služeb na daných místech. V obci se nachází řada volnočasových míst počínaje česko-rakouským komunitním centrem FENIX přes muzeum, knihovnu až po kulturní dům beseda a farní kostel. Nedílnou součástí obce je trolejbus TMG 1907, který je replikou historického trolejbusu sloužící k projížďkám po místních pamětihodnostech. Pro sportovce jsou v okolí města připraveny cyklostezky s různou obtížností, po jejichž zdolání se mohou cyklisté občerstvit v místní vyhlášené restauraci.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Město České Velenice, železniční a silniční přechod, Kostel sv. Anežky ...

Město České Velenice, železniční a silniční přechod, Kostel sv. Anežky ...

Město České Velenice umožňuje vyrazit na naučnou stezku a navštívit nedaleké termální lázně v rakouském městě Gmünd, železniční a silniční přechod, Kostel sv. Anežky České.


Město České Velenice

Město České Velenice

Jihočeské město České Velenice je místem, kde občané a turisté naleznou veškeré potřebné zázemí ke spokojenému životu nebo relaxačnímu pobytu.


České Velenice

České Velenice

Malebné město České Velenice ležící v Jihočeském kraji nabízí svým obyvatelům, návštěvníkům a turistům mnoho kulturních příležitostí ke společenskému i každodennímu životu.


Malebné městečko na rakousko-českých hranicích – České Velenice

Malebné městečko na rakousko-českých hranicích – České Velenice

Nejlepší místo pro život v Jihočeském kraji - České Velenice - je tu pro právě pro Vás s širokou škálou občanské vybavenosti, krásných míst a nejlepších služeb.


Městský úřad České Velenice

Městský úřad České Velenice

Městský úřad České Velenice poskytuje obyvatelům města praktické informace o dění ve městě, chystaných změnách a úpravách, nebo možnost vyřízení osobních úředních věcí.