Zadavatelem microsite je firma Město České VeleniceMalebné městečko na rakousko-českých hranicích – České Velenice

Nejlepší místo pro život v Jihočeském kraji - České Velenice - je tu pro právě pro Vás s širokou škálou občanské vybavenosti, krásných míst a nejlepších služeb.Jihočeský kraj, Třeboňské rybníky, okolí Lipna a Českého Krumlova nebo česko-rakouské hranice. To vše se Vám vybaví, když se řekne město České Velenice! Naše město s téměř 3 500 obyvateli se nachází přímo na hranicích s Rakouskem v malebné oblasti jižních Čech.
Svým obyvatelům poskytujeme bohatou nabídku služeb. Pro rodiny s dětmi nabízíme vzdělání od mateřské školy po střední. V oblasti zdravotnictví zde působí praktičtí a zubní lékaři, a také pediatři. Pro skupinu obyvatelů v oblasti seniorů naše město zajišťuje pečovatelskou službu a Domov seniorů. V rámci veřejné dopravy můžete využívat autobusových nebo vlakových spojů. Městský úřad je pro Vás otevřen denně. Občanům umožňujeme využívat mnoha kulturních akcí, v oblasti rekreace je nabízena široká škála turistických oblastí a míst, cyklostezek a památek. Pro naše návštěvníky provozujeme infocentrum.
Navštivte naše webové stránky nebo instagramový účet, kde naleznete bohatou fotogalerii.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Město České Velenice, železniční a silniční přechod, Kostel sv. Anežky ...

Město České Velenice, železniční a silniční přechod, Kostel sv. Anežky ...

Město České Velenice umožňuje vyrazit na naučnou stezku a navštívit nedaleké termální lázně v rakouském městě Gmünd, železniční a silniční přechod, Kostel sv. Anežky České.


Město České Velenice

Město České Velenice

Jihočeské město České Velenice je místem, kde občané a turisté naleznou veškeré potřebné zázemí ke spokojenému životu nebo relaxačnímu pobytu.


České Velenice

České Velenice

Malebné město České Velenice ležící v Jihočeském kraji nabízí svým obyvatelům, návštěvníkům a turistům mnoho kulturních příležitostí ke společenskému i každodennímu životu.


Obec České Velenice s česko-rakouským komunitním centrem FENIX i ...

Obec České Velenice s česko-rakouským komunitním centrem FENIX i ...

Město České Velenice je malá obec rozprostírající se na území českého příhraničního regionu jižní Čechy. Obec je významná svou česko-rakouskou spoluprací, díky níž pořádá řadu kulturních akcí.


Městský úřad České Velenice

Městský úřad České Velenice

Městský úřad České Velenice poskytuje obyvatelům města praktické informace o dění ve městě, chystaných změnách a úpravách, nebo možnost vyřízení osobních úředních věcí.