Zadavatelem microsite je firma Město České VeleniceMěsto České Velenice

Jihočeské město České Velenice je místem, kde občané a turisté naleznou veškeré potřebné zázemí ke spokojenému životu nebo relaxačnímu pobytu.Pokud navštívíte město České Velenice v Jihočeském kraji, naleznete zde upravené okolí, veškeré zázemí pro pohodlný život a množství kulturního a společenského vyžití.

Na stránkách města se mohou obyvatelé dozvědět veškeré podrobnosti o důležitých událostech, naleznou zde kontakty na lékaře, knihovnu, dozví se o chystaných kulturních akcích nebo o výsledcích hospodaření města.

Město spravuje vlastní galerii a muzeum, milovníkům sportu je k dispozici zimní kluziště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, sportovní hala, atletický ovál a mnoho dalšího vybavení pro sport.

Chloubou města je také farní kostel sv. Anežky České, který je postavený v moderním slohu podle projektu pražského architekta Pilce. Stavitelem byl architekt Staněk z Trhových Svinů.

Navštivte město České Velenice a užijte si poklidnou atmosféru tohoto malebného kraje.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Městský úřad České Velenice

Městský úřad České Velenice

Městský úřad České Velenice poskytuje obyvatelům města praktické informace o dění ve městě, chystaných změnách a úpravách, nebo možnost vyřízení osobních úředních věcí.


České Velenice

České Velenice

Malebné město České Velenice ležící v Jihočeském kraji nabízí svým obyvatelům, návštěvníkům a turistům mnoho kulturních příležitostí ke společenskému i každodennímu životu.
>
>