Zadavatelem microsite je firma NEREZ VÝROBA JEŽ s.r.o.Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a další

Výrobou gastro zařízení z atestovaných materiálů, např. nerezové stoly, digestoře, vozíky a další, se zabývá společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, nedaleko Ostravy.Potřebujete do kuchyně své restaurace či jídelny kvalitní gastro zařízení z nerezu? Oslovte společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, která se zabývá výrobou a broušením nerez materiálů.

Výroba gastro zařízení:
- nerez pracovní stoly a desky
- digestoře
- vozíky
- police
- regály
- umyvadla a dřezy
- a další výrobky

Vše je vyráběno a svařováno s certifikací z kvalitních atestovaných nerez materiálů.

Pro více informací o výrobě nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem nebo osobně. Využijte naších dlouholetých zkušeností s výrobou z nerez materiálů a nechte si u nás vyrobit gastro zařízení dle vašich požadavků.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Abrazivní řezání vodním paprskem na CNC stroji – nerez, ocel, sklo, ...

Abrazivní řezání vodním paprskem na CNC stroji – nerez, ocel, sklo, ...

Vodní paprsek s příměsí abraziva využívá k řezání různých materiálů na CNC strojích společnost  Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné v blízkosti Ostravy.


Výroba nerezového zábradlí do interiéru i exteriéru, žebříků a schodů ...

Výroba nerezového zábradlí do interiéru i exteriéru, žebříků a schodů ...

Výrobou nerezového zábradlí, které může být jak interiérové tak i exteriérové, žebříků na střechy i k bazénům a schodů na míru dle přání zákazníka, se zabývá firmy Nerez Výroba Jež s.r.o. v Ostravě.