Zadavatelem microsite je firma NEREZ VÝROBA JEŽ s.r.o.Výroba nerezového zábradlí do interiéru i exteriéru, žebříků a schodů na míru

Výrobou nerezového zábradlí, které může být jak interiérové tak i exteriérové, žebříků na střechy i k bazénům a schodů na míru dle přání zákazníka, se zabývá firmy Nerez Výroba Jež s.r.o. v Ostravě.Rozhodujete se nad zábradlím ve Vašem domě? Máte rádi jednoduché a přitom elegantní linie a vzhled kovu? Potřebujete žebřík na střechu na míru? Oslovte společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, nedaleko Ostravy a nechte si vyrobit nerezové zábradlí ať už do interiéru nebo venkovní k domu.

Naši odborníci si zábradlí sami naměří i namontují přímo u zákazníka.

Nerezové zábradlí vypadá perfektně v kombinaci s jinými materiály jako je dřevo, beton nebo sklo.

Vyrábíme nerezové zábradlí interiérové, ale i exteriérové ke schodům, k balkónům i k oknům pro květináče.

Dále si u nás můžete objednat žebřík na střechu nebo k bazénu.

Pokud chcete vsadit na jistotu, kvalitu a dodat vašemu domu šmrnc, pak neváhejte a obraťte se na nás a my Vám vyrobíme zábradlí dle přání. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete i inspiraci z naší fotogalerie.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Abrazivní řezání vodním paprskem na CNC stroji – nerez, ocel, sklo, ...

Abrazivní řezání vodním paprskem na CNC stroji – nerez, ocel, sklo, ...

Vodní paprsek s příměsí abraziva využívá k řezání různých materiálů na CNC strojích společnost  Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné v blízkosti Ostravy.


Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a ...

Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a ...

Výrobou gastro zařízení z atestovaných materiálů, např. nerezové stoly, digestoře, vozíky a další, se zabývá společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, nedaleko Ostravy.