Zadavatelem microsite je firma DAMATECH, spol. s r.o.Prodej vysokozdvižných vozíků – DESTA, BALKANCAR a HYUNDAI

Certifikovaným prodejcem vysokozdvižných vozíků značek DESTA, BALKANCAR a HYUNDAI je v Dačicích a jejich okolí prodejce manipulační techniky firma DAMATECH, spol. s.r.o.Práci ve skladech a manipulaci se zbožím jak v průmyslových areálech, tak i skladech Vám usnadní vysokozdvižné vozíky, které zakoupíte u prodejce manipulační techniky DAMATECH, spol. s. r.o. Jsme certifikovaným prodejcem vysokozdvižných vozíků DESTA, BALKANCAR a HYUNDAI.

Kromě výše uvedených značek VZV u nás také můžete zakoupit vysokozdvižné vozíky LINDE a JUNGHEIINRICH. Námi prodávané VZV jsou také vhodné pro usnadnění práce v lesním hospodářství či zemědělství. Společnost DAMATECH také všem svým klientům poskytuje záruční a pozáruční servis.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej a opravy veškerých typů paletových vozíků a manipulační techniky

Prodej a opravy veškerých typů paletových vozíků a manipulační techniky

Autorizovaný prodejce DAMATECH, spol. s r.o. se sídlem v Dačicích u Znojma se zabývá prodejem i servisem veškerých typů paletových vozíků a manipulační techniky.


Opravy a servis vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky

Opravy a servis vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky

Generální opravy, záruční a pozáruční servis manipulační techniky, vysokozdvižné vozíky, VZV i paletové vozíky od společnosti DAMATECH, spol. s r.o., z Dačic.


Opravy, prodej a servis vysokozdvižných vozíků a techniky

Opravy, prodej a servis vysokozdvižných vozíků a techniky

Opravy motorů a agregátů, smluvní servis, pravidelné technické prohlídky, náhradní díly, manipulační technika, vysokozdvižné vozíky, DESTA od firmy DAMATECH, spol. s r.o.


Manipulační technika, generální opravy,  záruční, pozáruční servis

Manipulační technika, generální opravy, záruční, pozáruční servis

Generální opravy a servis manipulační techniky s certifikačním zastoupením značek DESTA, BALKANCAR a HYUNDAI, to vše a mnohem víc nabízí DAMATECH, spol. s r.o.
>
>