DAMATECH, spol. s r.o.

Vysokozdvižné i paletové vozíky pro váš byznysZadavatelem microsite je firma DAMATECH, spol. s r.o.Opravy a servis vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky

Generální opravy, záruční a pozáruční servis manipulační techniky, vysokozdvižné vozíky, VZV i paletové vozíky od společnosti DAMATECH, spol. s r.o., z Dačic.Jestliže hledáte firmu zaměřenou na opravy a servis manipulační techniky, vysokozdvižných vozíků, VZV či paletových vozíků, pak neváhejte a oslovte naši společnost DAMATECH, spol. s r.o. z Dačic.

Provádíme běžné opravy manipulační techniky, ale i rozsáhlé generální opravy vysokozdvižných vozíků zn. DESTA, HYUNDAI, BALKANCAR, LINDE a JUNGHEIINRICH.
Prodáváme i opravujeme veškeré paletové vozíky. Pro naše zákazníky zajistíme dodávku nových vysokozdvižných vozíků podle potřeb a požadavků. Poskytujeme odborné konzultace, které Vám pomůžou vybrat tu nejvhodnější techniku. Dodáváme náhradní díly na veškerou manipulační techniku.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Opravy, prodej a servis vysokozdvižných vozíků a techniky

Opravy, prodej a servis vysokozdvižných vozíků a techniky

Opravy motorů a agregátů, smluvní servis, pravidelné technické prohlídky, náhradní díly, manipulační technika, vysokozdvižné vozíky, DESTA od firmy DAMATECH, spol. s r.o.


Manipulační technika, generální opravy,  záruční, pozáruční servis

Manipulační technika, generální opravy, záruční, pozáruční servis

Generální opravy a servis manipulační techniky s certifikačním zastoupením značek DESTA, BALKANCAR a HYUNDAI, to vše a mnohem víc nabízí DAMATECH, spol. s r.o.
>
>