Microsite byla vložena dne:17.10.2019
ID microsite: 152167, počet zhlédnutí:  15
Zadavatelem microsite je firma

Obec Zdounky

Obec Zdounky na Kroměřížsku, vesnice s bohatým kulturním životem a mnoha zájmovými spolky

Obec Zdounky je malá vesnice nacházející se ve Zlínském kraji v evropsky významné lokalitě Chřiby. Kouzelná obec s moderním aquacentrem s bazénem se slanou vodou, saunou i vířivkou.

Obec Zdounky na KroměřížskuVesnice s bohatým kulturním životem a mnoha zájmovými spolkyMalá vesnička ve Zlínském kraji s Mysliveckým spolkem i dechovým souborem

Malebná vesnice rozprostírající se v evropsky významné lokalitě Chřiby žijící pestrým společenským životem, taková je Obec Zdounky na Kroměřížsku.

Obec Zdounky je malá vesnička ve Zlínském kraji aktuálně známá především díky aquacentru, které svým návštěvníkům umožňuje aktivní odpočinek v bazénu se slanou vodou či příjemný relax v sauně a vířivce. Zdounky patří k aktivním obcím, ve kterých funguje řada obecních spolků a klubů počínaje Mysliveckým spolkem přes SDH Zdounky až po dechový soubor Zdounečanka. Jedná se o vesnici s bohatým kulturním životem, pořádají se zde pravidelné koncerty, výstavy, taneční kurzy i tradiční kácení máje či každoroční rozsvěcení vánočního stromečku.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Obec Zdounky, vesnice na Kroměřížsku s malebným zámeckým parkem, vyhlášenou kulturní památkou

Obec Zdounky, vesnice na Kroměřížsku s malebným zámeckým parkem, ...

Malé městečko s historií sahající až do roku 1358, taková je obec Zdounky u Kroměříže. Vesnice s mnoha historickými zajímavostmi, školou, kulturním domem, knihovnou i kinem.

Obec Zdounky