Cateringové občerstvení Praha, svatby, konference i piknik

Cateringové občerstvení Praha se společností House Catering s.r.o., připravíme svatbu, promoci, konferenci i piknik. Zhotovujeme vícechodová menu, rauty, banketky, saláty.Chcete uspořádat oslavu či posezení s přáteli? K těmto příležitostem patří i pohoštění ve formě rautů či servírovaného jídla. To Vám přichystá naše společnost House Catering s.r.o., která sídlí v Praze. Zajišťujeme cateringové služby na oslavy narozenin, výročí, promoce, svatby, firemní akce, konference, venkovní party, barbecue. Dle Vašeho přání Vám přichystáme menu teplé a studené kuchyně, předkrmy, polévky, rauty, grilovaná jídla, obložené mísy, saláty, banketky, dezerty. Nachystáme vše na klíč podle požadavků a chutí. Lahodná jídla za použití kvalitních ingrediencí vyzdvihnou Vaši akci na vyšší úroveň.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Gastronomické služby pro společenské akce - svatby, rauty, bankety, ...

Gastronomické služby pro společenské akce - svatby, rauty, bankety, ...

Potřebujete občerstvení pro Váš firemní večírek, nebo na svatbu? Pořádáme rauty, bankety, garden party, grilování, coffee breaky, dětské párty a další akce na klíč.


Cateringové služby, rauty, bankety, garden party, svatební hostiny, ...

Cateringové služby, rauty, bankety, garden party, svatební hostiny, ...

Profesionální služby v oblasti gastronomie Vám poskytne společnost House Catering s.r.o. z Prahy 4 Cholupice. Prvotřídní catering na klíč pro Vaši svatbu, oslavu i firemní akci.