Catering Praha – rauty, bankety, garden party na klíč

Chystáte se hostit nebo pořádat společenskou akci, oslavu nebo potřebujete zajistit cateringové služby? Vše zajistí společnost House Catering s.r.o., Praha.


Pohoštění na oslavy, teplá jídla
Chcete své hosty ohromit a mít báječné občerstvení na míru dle vašich představ? Máte rádi precizní servis a kvalitní jídlo a pití? Všechny tyto kritéria na sto procent splňujeme a s organizací vám rádi pomůžeme – my v House Catering s.r.o.
Máme široké spektrum akcí, které zaštiťujeme. Jsme schopni zajistit pohoštění téměř na všechny typy oslav a party. V poslední době jsou velmi oblíbené zahradní party, menší grilování a odpolední posezení. Ovšem, stále vévodí osvědčená klasika v podobě narozenin, svateb, banketů a firemních akcí. Klient si zvolí, jakou verzi pohoštění preferuje, buďto studenou kuchyni, teplá jídla nebo kombinace všeho. Nejlepší možností je využití našeho webového konfigurátoru, kde navolíte své přání a my vám sestavíme nabídku na míru, v případě nejistot poradíme a doplníme. Nabízíme i zajištění nábytku a obsluhy, takže se nemusíte o nic starat.
Reference a fotografie můžete prohlédnout na webových stránkách a v případě zájmu volat na telefonní číslo. Působíme v Praze, ale jsme ochotni přijet kamkoliv po České republice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Gastronomické služby pro společenské akce - svatby, rauty, bankety, garden party či grilování.

Gastronomické služby pro společenské akce - svatby, rauty, bankety, garden party či grilování.
Potřebujete občerstvení pro Váš firemní večírek, nebo na svatbu? Pořádáme rauty, bankety, garden party, grilování, coffee breaky, dětské párty a další akce na klíč.

Cateringové občerstvení Praha, svatby, konference i piknik

Cateringové občerstvení Praha, svatby, konference i piknik
Cateringové občerstvení Praha se společností House Catering s.r.o., připravíme svatbu, promoci, konferenci i piknik. Zhotovujeme vícechodová menu, rauty, banketky, saláty.

Cateringové služby, rauty, bankety, garden party, svatební hostiny, profesionální akce na klíč

Cateringové služby, rauty, bankety, garden party, svatební hostiny, profesionální akce na klíč
Profesionální služby v oblasti gastronomie Vám poskytne společnost House Catering s.r.o. z Prahy 4 Cholupice. Prvotřídní catering na klíč pro Vaši svatbu, oslavu i firemní akci.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA House Catering s.r.o. Služby v oblasti gastronomie Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
House Catering s.r.o.
www.housecatering.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Naše nabídka
Adresa

Adresa

Zálužická 162/8
Praha 4 - Cholupice 143 00

skrabek@housecatering.cz
+420 777 658 840


Najdete nás také zde:

ARES
captcha