Základní škola s výukou angličtiny od první třidy, zájmovými kroužky

Základní škola Polabiny v Pardubicích s výukou angličtiny již od první třídy, se třídou Montessori na prvním stupni, bohatou nabídkou zájmových kroužků.Zvažujete kam dát své děti do školy? Toto důležité rozhodnutí Vám usnadníme. Zapište jej do naší Základní školy v Pardubicích-Polabiny, Družstevní 305. Naše základní devítiletá škola se specializuje na výuku anglického jazyka od první třídy a rozšířenou výuku informatiky. V každém ročníku prvního stupně zřizujeme i třídu s výukovou metodou Montessori. Žáci zde mají bohatý výběr ze zájmových kroužků jako jsou vědecké pokusy, mladý elektrikář, divadlo a dramatika, hra na flétnu, šachový kroužek, kurzy angličtiny s rodilým mluvčím. V rámci školy působí kvalitní pedagogičtí pracovníci jako i školní psycholog, výchovní poradci, metodik prevence.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Základní vzdělání se zaměřením na angličtinu a informatiku

Základní vzdělání se zaměřením na angličtinu a informatiku

Základní vzdělávání s rozšířenou výukou angličtiny, výpočetní techniky, Montessori třidy na prvním stupni na ZŠ Polabiny v Pardubicích.


Základní škola s rozšířenou výukou informatiky a výpočetní techniky, ...

Základní škola s rozšířenou výukou informatiky a výpočetní techniky, ...

Máte-li doma dítě s pozitivním vztahem k digitálním technologiím a počítačům obecně, zapište ho na Základní školu Pardubice-Polabiny, Družstevní 305 s rozšířenou výukou informatiky.