Zadavatelem microsite je firma Obec LovečkoviceObec Lovečkovice – kulturní a společenské akce

Bohatým společenským životem žije díky mnoha kulturním akcím Obec Lovečkovice na Litoměřicku, která pořádá plesy, divadla, besedy a akce pro děti.Nejen stálým obyvatelům obce Lovečkovice na Litoměřicku, ale také turistům nebo obyvatelům sousedních obcí jsou určeny pozvánky na kulturní a společenské akce, které obec každoročně pořádá.

Oblíbené akce pořádané pod záštitou obce je každoroční Pálení čarodějnic, divadelní představení, společné akce a brigády s cílem zlepšení okolí obce, akce pro děti a rodiče, benefiční aukční večery, besedy, kurzy vaření nebo oslavy, plesy a maškarní.

Sledujte webové stránky obce Lovečkovice a neunikne Vám žádná ze zajímavých společenských akcí, které se budou v tomto roce pořádat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Minimuzeum Lovečkovice a Rozhledna Náčkovice - skvělý tip na výlet

Minimuzeum Lovečkovice a Rozhledna Náčkovice - skvělý tip na výlet

Rádi byste podnikli zajímavý výlet, ale nevíte kam? Právě pro Vás máme tip na výlet do Minimuzea Lovečkovice a na Rozhlednu Náčkovice.


Obec Lovečkovice,  vesnice v Českém středohoří, chráněné krajinné oblasti

Obec Lovečkovice, vesnice v Českém středohoří, chráněné krajinné oblasti

Obec Lovečkovice, spolu s přidruženými obcemi, se nachází v Ústeckém kraji v okrese Litoměřice, na území chráněné krajinné oblasti České středohoří. V obcích naleznete zajímavé historické památky.


Obec Lovečkovice, turistická oblast na Litoměřicku, České středohoří

Obec Lovečkovice, turistická oblast na Litoměřicku, České středohoří

Obec Lovečkovice je turistická oblast na Litoměřicku, která se nachází uprostřed CHKO České středohoří. Nad obcí z krajiny vystupuje druhá nejvyšší hora oblasti zvaná Sedlo.