Zadavatelem microsite je firma SPS servis a programování strojů, s.r.o.Dodávky aplikačních technologií, aplikační kabiny, vzduchotechnika

Komplexní dodávka aplikačních technologií, aplikační kabiny včetně vzduchotechniky a zásobování provozními médi realizuje společnost SPS servis a programování strojů, s.r.o.


Pracujete v průmyslovém odvětví, kde jsou zřízeny aplikační pracoviště? Pokud potřebujete vybavit takováto pracoviště tak neváhejte a kontaktujte naši společnost SPS servis a programování strojů, s.r.o., která sídlí v Bakově nad Jizerou v okrese Mladá Boleslav. Naše firma se specializuje na dodávku aplikačních technologií, a to především aplikačních kabin s potřebným vybavením jako jsou vzduchotechnické jednotky a zásobování provozními médi. Zakázky realizujeme komplexně od konstrukce, elektroprojekce přes výstavbu, zprovoznění až po zaškolení a veškerý servis a opravy.
Našimi nejvýznamnějšími zákazníky jsou společnosti z automobilového průmyslu, především Škoda Auto, Volkswagen či Audi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Automatické robotické aplikace, špičkové robotické stanice pro povrchové úpravy kovů

Automatické robotické aplikace, špičkové robotické stanice pro povrchové úpravy kovů

Kompletní dodávku spolehlivých robotických stanic Vám zajistí společnost SPS servis a programování strojů, s.r.o. z Bakova nad Jizerou. Ideální řešení pro přední výrobce automobilů.
>
>
>