Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

cominfo@cominfo.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 603 151 333

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Nábřeží 695
Zlín - Prštné 760 01

Aplikace Cominfo Pay2Go pro řešení placeného vstupu - evidence průchodu, nastavení poplatků, podávání zpráv, monitorování

Společnost COMINFO, a.s. Zlín přináší řešení placeného vstupu do prostor, které je třeba zabezpečit, monitorovat a zajistit evidenci průchodu. Aplikace Pay2Go umožňuje i podávání zpráv.


Pokud vyžadujete, aby byly prostory vaší provozovny zabezpečené a současně přinášely další příjem, vhodným řešením placeného vstupu je aplikace Cominfo Pay2Go. Dodavatelem je firma COMINFO, a.s. Zlín.

Aplikace umožňuje evidenci průchodu, nastavení poplatků, podávání zpráv i monitorování. Je přístupná z jakéhokoli zařízení v síti prostřednictvím webového prohlížeče. Alarmy, oznámení, platby návštěvníkům i obecné události je možné exportovat do aplikace Excel, CSV a dalších formátů.

Pay2Go je řešení pro kontrolu vstupu s integrovaným platebním terminálem. Ideální je tedy pro místa s velkým pohybem návštěvníků, kde se kontroluje přístup do placených prostor - např. vstupy na toalety v nákupních centrech, na sportovištích, v centrech volného času, ve stanicích hromadné dopravy, ve volnočasových zařízeních.

Můžete si vybrat ze čtyř modelových řad:
- EasyGate SPA - inovativní řešení využívá pokročilou technologii otočných křídel v kombinaci s intuitivním platebním systémem, poskytuje maximální úroveň ochrany, pohodlí i rychlost a přesnost
- BAR SPA - odolné řešení s plně automatizovaným trnovým turniketem, poskytuje optimální poměr ceny a výkonu v místech s vysokou návštěvností
- Door SPA - ekonomické, prostorově úsporné řešení placeného vstupu pro místa s menším počtem návštěvníků
- Door SPA mini - kompaktní, ekonomické řešení s rychlou návratností počáteční investice.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Bezúdržbový, bezkartáčový motor pro turnikety, automatické vstupní branky - do kancelářských budov, prostor s vysokým pohybem osob

Bezúdržbový, bezkartáčový motor pro turnikety, automatické vstupní ...

Výrobce turniketů, společnost COMINFO, a.s. Zlín, dodává zařízení včetně bezúdržbových motorů pro plynulý průchod. Bezkartáčový motor je vhodný pro turnikety i automatické vstupní branky.

Biometrický docházkový terminál Qubos pro evidenci docházky a kontrolu či řízení vstupu do firem

Biometrický docházkový terminál Qubos pro evidenci docházky a kontrolu ...

Společnost COMINFO, a.s. Zlín vyvinula a dodává biometrický docházkový terminál Qubos. Umožňuje inteligentní řízení i kontrolu vstupu a spolehlivou evidenci docházky. Datově je propojen se SW INFOS.

Štítky:Kontrolní a bezpečnostní zařízení

Podstránky

Turniketové systémy

Turniketové systémy na míru, bezpečné a kontrolované vstupy do objektů

Turniketové systémy na míru, rotační turnikety, turnikety s otočnými a posuvnými křídly, plnoprofilové turnikety, trnové turnikety, automatické vstupní branky pro bezpečný a inteligentní vstup do státních institucí, administrativních budov, sportovních areálů, škol, výrobních podniků, wellness center, letišť, vyrábí a dodává po celé České republice specializovaná firma COMINFO, přední leader v oblasti vstupních a identifikačních systémů v ČR.

Identifikační systémy

Identifikační systémy pro správu docházky, organizaci stravování, evidenci návštěv

Nejen inteligentní turniketové systémy na míru, ale i identifikační systémy pro řízení vstupu osob, správu docházky, organizaci stravování, evidenci návštěv vyrábí a dodává firmám, zdravotnickým zařízením, státní správě zlínská společnost COMINFO, přední výrobce turniketů, docházkového systému, vstupních zařízení a dalších identifikačních systémů.

Platební systémy

Integrované platební systémy pro průchod a využití služeb, čtečky a docházkové terminály

Pro řádné zajištění placeného vstupu vám dodáme plně integrovaný platební systém, který se postará o zaplacený vstup do sportovních areálů, aquacenter, wellness a zamezí neoprávněnému vstupu bez placení do areálu a třeba i na toalety. Záleží na vás, který z platebních systémů bude nejvíce vyhovovat, zda vstupenkový systém, řešení pro placený vstup nebo čtečky a terminály.


Kontakty

COMINFO, a.s.
Nábřeží 695
Zlín - Prštné 760 01
GPS: 49°13′12.7″ N, 17°37′49.1″ E

49°13′12.7″ N, 17°37′49.1″ E

QR kód firmy COMINFO, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA COMINFO, a.s. Výroba turniketů, přístupových systémů
Adresa

Adresa

Nábřeží 695
Zlín - Prštné 760 01

cominfo@cominfo.cz
+420 603 151 333

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Turniketové systémy

Turniketové systémy

Identifikační systémy

Identifikační systémy

Platební systémy

Platební systémy

Kde nás najdete

Nábřeží 695
Zlín - Prštné 760 01

GPS49°13′12.7″ N, 17°37′49.1″ E

Plánování trasy

Nábřeží 695 Zlín - Prštné 76001

Prospekty

Certifikát kvality firmy