Zadavatelem microsite je firma Oční optika - Ivana SeidlováDioptrické brýle, kontaktní čočky, sluneční brýle, dalekohledy

Zhotovení dioptrických brýlí, prodej brýlových obrub klasických i moderních, očních čoček, slunečních brýlí, dalekohledů a příslušenství, vše v Oční optice Ivany Seidlové v Litomyšli.


Zhoršil se Vám zrak a chtěli byste nový moderní doplněk v podobě brýlí? Tak neváhejte a navštivte Oční optiku Ivany Seidlové, která se nachází v Litomyšli. Zde Vám ochotný personál pomůže a poradí s vhodným výběrem dioptrických brýlí pro krátkozraké i dalekozraké ženy, muže či děti. Výběr je vskutku široký od klasických, moderních, kovových, plastových obrub či bezobroučkové kusy. Dioptrická skla Vám vyrobíme na míru dle předpisu s možností výběru materiálu, filtrů, multifokálních či bifokálních brýlových čoček. Zajišťujeme i výměnu skel, opravy, servis a čištění brýlí.
Dále nabízíme i sluneční brýle, kontaktní čočky a dalekohledy různých značek a potřebná příslušenství jako pouzdra a čističe.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>