Vyprošťování a odtah porouchaných, nepojízdných nebo havarovaných vozidel a techniky

Havarované, převrácené neb zapadnuté nákladní i osobní vozidla vyprostí firma Miroslav Vařeka ze Šumperka. Postaráme se i o odtah nabouraných, nepojízdných nebo porouchaných vozidel a techniky.


Vyprošťování a odtah vozidel a techniky, Šumperk a Olomouc
Zapadl Váš automobil při najetí na kraj vozovky do příkopy a potřebujete ho vytáhnout? Museli jste odstavit nákladní vůz kvůli poruše a potřebujete zajistit jeho odtah? Měli jste autonehodu a potřebujete odtáhnout nepojízdný vrak? Vyprošťování i odtah porouchaných vozidel i techniky zajistí na Šumpersku a Olomoucku firma Miroslav Vařeka Jeřábnické práce.

Pomocí naší moderní techniky, terénního automobilu Tatra 815 8x8 VON-30 s hydraulickými navijáky a vyprošťovacím teleskopickým ramenem, vyprostíme vozidlo po dopravní nehodě, převrácení nebi zapadnutí. Zároveň zajistíme odtah porouchaných, nepojízdných a poškozených vozidel a techniky.

Odtah i vyprošťování vozidle a techniky provádíme nejen v okolí Olomouce a Šumperka, ale také města Jeseník i celé oblasti Východních Čech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Přeprava stavebního, sypkého materiálu a stavebních strojů

Přeprava stavebního, sypkého materiálu a stavebních strojů
Přepravu strojů, stavebních materiálů a materiálů na paletách zajistí v okolí Šumperka firma Miroslav Vařeka Jeřábnické práce. Provádíme přepravu hydraulickým autojeřábníkem i s pomocí kontejnerů.

Vyprošťovací a jeřábnické práce – jeřáby, jeřábníky i pro hůře přístupné terény

Vyprošťovací a jeřábnické práce – jeřáby, jeřábníky i pro hůře přístupné terény
Vyprošťovací a jeřábnické práce zajišťuje v okolí Šumperka Miroslav Vařeka. Disponujeme jeřáby a jeřábníky pro práci v hůře přístupném terénu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Miroslav Vařeka Jeřábnické práce
WEBOVÁ STRÁNKA
Miroslav Vařeka
www.vareka-sumperk.cz
Adresa

Adresa

Zábřežská 77
Šumperk 787 01

vareka.jeraby@seznam.cz
+420 732 525 370


Najdete nás také zde:

ARES
captcha