Brýlové čočky PNX z nerozbitného materiálu - tenké a lehké, vhodné pro děti

Brýlové čočky z nerozbitného materiálu PNX, které jsou nejen lehké a tenké, ale chrání proti nárazu pořídíte u oční optiky LUBRIMEX v Krnově. tyto čočky jsou také vhodné pro děti.


Brýlové čočky PNX z nerozbitného materiálu Krnov
Optik LUBRIMEX z Krnova Vám poradí, jak chránit oči brýlemi. Nabízíme Vám brýlové čočky PNX z nerozbitného materiálu, které jsou vhodné také pro děti. Běžné brýle jsou těžké. S čočkami PNX Vaše ani nepoznáte, že máte brýle na obličeji. Jsou neskutečně lehké a zároveň tenké.

Pokud potřebujete čočky, které nejenže poskytují jasné vidění, ale také chrání proti UV záření a nárazu jsou naše čočky PNX ideálním řešením pro lidi pečující o své oči a hledající výrobky, na které se mohou spolehnout.

PNX nabízí kombinaci toho nejlepšího:

- opticky převratné vlastnosti
- výjimečnou trvanlivost
- extrémně nízkou hmotnost
- odolnost vůči nárazu.

Tak jako naše kůže potřebuje ochranný krém, tak je třeba chránit i oči proti škodlivému záření. Tyto čočky chrání oči proti UV záření. Čočky PNX jsou vyrobeny z nerozbitného materiálu Trivex, který je vysoce odolný vůči nárazu a otěru, neovlivnitelný agresivními roztoky jako je aceton, líh a čpavek.

Díky naprosto čirým čočkám PNX Vám neunikne jediný detail. Naše čočky poskytují lidem ochranu a bezpečný pocit v každodenním použití i v situacích jako je sport, řízení automobilu a nebo speciální aktivity.

Rodiče, kteří chtějí to nejlepší pro své děti jistě ocení vlastnosti dokonalého materiálu PNX, který dovoluje uspokojit vysoké požadavky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Multifokální a samozabarvovací brýlové čočky za akční ceny

Multifokální a samozabarvovací brýlové čočky za akční ceny
Firma LUBRIMEX se zabývá oční optikou v Krnově a okolí. Mezi produkty naleznete také multifokální a samozabarvovací brýlové čočky za akční ceny.

Akce na multifokální (progresivní) oční čočky HOYA - druhý pár skel zdarma

Akce na multifokální (progresivní) oční čočky HOYA - druhý pár skel zdarma
Firma LUBRIMEX z Krnova si pro Vás připravila super akci na multifokální oční čočky! Při zakoupení jednoho páru multifokálních skel dostanete druhý pár zdarma.

Odborné a přesné měření zraku moderními měřicími přístroji

Odborné a přesné měření zraku moderními měřicími přístroji
Odborné a přesné měření zraku provádí firma LUBRIMEX, s. r. o., která se zabývá oční optikou v Krnově a okolí. Měření dioptrií a zraku provádíme na moderních měřících přístrojích.

Oční optika, prodej brýlí - velký výběr brýlových obrouček v Krnově

Oční optika, prodej brýlí - velký výběr brýlových obrouček v Krnově
Firma LUBRIMEX se zabývá oční optikou v Krnově a okolí. V nabídce produktu máme přes 2000 kusů brýlových obrouček, sále pak kontaktní čočky, dioptrické brýle i multifokální skla.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LUBRIMEX, s. r. o. Oční optika, prodej brýlí Krnov
WEBOVÁ STRÁNKA
LUBRIMEX, s. r. o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Albrechtická 82
Krnov 794 01

optika.lubrimex@seznam.cz
+420 604 529 410


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha