Technický dozor při stavbě domů i podnikatelských objektů

Technický dozor stavebníka nebo investora při stavbě nejen rodinných domů a podnikatelských objektů, ale i u staveb občanské vybavenosti zajistí tým společnosti ATELIER HESTIA s.r.o. z Dobříše.


Technický dozor investora
Stavíte rodinný dům, podnikatelský objekt nebo jste zadavatelem zakázky stavby občanské vybavenosti? Pak se spolehněte na služby společnosti ATELIER HESTIA s.r.o. z Dobříše, která nabízí technický dozor stavebníka.

Technický dozor je možné využít jak při stavbě firmou na klíč, tak při stavbě svépomocí a je prováděn během jednotlivých etap stavby s důrazem na kontrolu technických a časových návazností na projekt a na prováděcí předpisy.

Chcete mít průběh stavby pod kontrolou a to i v případě, že stavbě domu nerozumíte? Kontaktujte společnost ATELIER HESTIA s.r.o., kde Vám o výhodách technického dozoru na stavbě poví více.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Pražský architektonický ateliér

Pražský architektonický ateliér
Architektonické a projekční služby ve Středočeském kraji, nabídka vypracování stavebního projektu, inženýrská činnost a technický dozor celé realizace – ATELIER HESTIA s.r.o.

Projektová činnost včetně studií a potřebných dokumentů pro úřady

Projektová činnost včetně studií a potřebných dokumentů pro úřady
Individuální projekty pozemních staveb. Tým architektů a projektantů, kteří přenesou na výkres všechny Vaše sny a představy z ATELIER HESTIA, s.r.o., Dobříš.

Projektové služby a inženýring Dobříš – komplexní řešení při stavbě domu

Projektové služby a inženýring Dobříš – komplexní řešení při stavbě domu
Ať už se chystáte ke stavbě rodinného domku, hotelu nebo skladu či provozovny, můžete se společností ATELIER HESTIA s.r.o. z Dobříše spolehnout na špičkové projektové služby a inženýring.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ATELIER HESTIA s.r.o. Projektování a inženýring Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ATELIER HESTIA s.r.o.
www.atelierhestia.cz
Adresa

Adresa

Antonína Dvořáka 97
Dobříš 263 01

info@atelierhestia.cz
+420 777 210 841


Najdete nás také zde:

ARES
captcha