Projektová činnost včetně studií a potřebných dokumentů pro úřady

Individuální projekty pozemních staveb. Tým architektů a projektantů, kteří přenesou na výkres všechny Vaše sny a představy z ATELIER HESTIA, s.r.o., Dobříš.


Projektová činnost pozemních staveb, domy a průmyslové objekty
Jste ze středních Čech a hledáte projekční kancelář, kde Vám zhotoví projekt dle Vašich snů a představ? Obraťte se na náš tým! Jsme ATELIER HESTIA s.r.o. a s našimi architekty a projektanty máme za sebou dlouholetou praxi a zkušenost. Vytvoříme Vám studii a veškeré dokumenty pro úřady jako například pro stavební povolení, ohlášení stavby, provádění stavby a dokumenty k bouracím pracím. Navrhneme Vám dle Vašich individuálních požadavků rodinné a bytové domy, hotely a penziony, podnikatelské a administrativní budovy, průmyslové objekty, školy, školky ale také přípojky k objektu a inženýrské sítě, zkrátka vše, na co jen si vzpomenete. Tak neváhejte a kontaktujte nás, nebo nás navštivte na adrese Antonína Dvořáka 97, Dobříš.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Pražský architektonický ateliér

Pražský architektonický ateliér
Architektonické a projekční služby ve Středočeském kraji, nabídka vypracování stavebního projektu, inženýrská činnost a technický dozor celé realizace – ATELIER HESTIA s.r.o.

Technický dozor při stavbě domů i podnikatelských objektů

Technický dozor při stavbě domů i podnikatelských objektů
Technický dozor stavebníka nebo investora při stavbě nejen rodinných domů a podnikatelských objektů, ale i u staveb občanské vybavenosti zajistí tým společnosti ATELIER HESTIA s.r.o. z Dobříše.

Projektové služby a inženýring Dobříš – komplexní řešení při stavbě domu

Projektové služby a inženýring Dobříš – komplexní řešení při stavbě domu
Ať už se chystáte ke stavbě rodinného domku, hotelu nebo skladu či provozovny, můžete se společností ATELIER HESTIA s.r.o. z Dobříše spolehnout na špičkové projektové služby a inženýring.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ATELIER HESTIA s.r.o. Projektování a inženýring Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ATELIER HESTIA s.r.o.
www.atelierhestia.cz
Adresa

Adresa

Antonína Dvořáka 97
Dobříš 263 01

info@atelierhestia.cz
+420 777 210 841


Najdete nás také zde:

ARES
captcha