Jediné science-centrum na Vysočině – zábava pro celou rodinu

V science-centru na Vysočině si přijde na své celá rodina. Zábavné interaktivní expozice pro Vás připravuje Ekotechnické centrum Alternátor v Třebíči.Hledáte tip na rodinný výlet? Navštivte Ekotechnické centrum Alternátor, které sídlí v jedinečném areálu bývalé Baťovy továrny v Třebíči. Čeká na Vás spousta zábavy, zajímavých expozic i přednášek, které zaujmou návštěvníky všech věkových kategorií.

Máme pro Vás připravené stálé interaktivní expozice zaměřující se na zdroje energie, parní stroje, historii obuvi a ponožek. Velmi zajímavá je také výstava upozorňující na problematiku kyberšikany a digitální demence.

V rámci expozice Věda na kouli můžete vidět jedinečný unikát, projekční kouli, tzv. Science on a Sphere, kde jsou promítána data dodávaná agenturami NOAA a NASA. Téměř v reálném čase tak můžete vidět informace o počasí či seizmické činnosti kdekoli na planetě, propojení lidí přes sociální sítě, dopravní trasy, snímky planet sluneční soustavy, měsíců i planetek a mnoho dalšího.

Přijďte se k nám pobavit!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Science-centrum, zábavné zážitkové programy pro školy

Science-centrum, zábavné zážitkové programy pro školy

Zážitkové programy pro mateřské, základní i střední školy pořádá Ekotechnické centrum Alternátor v Třebíči, jediné science centrum na Vysočině.


Výukové programy pro střední školy ve science-centru

Výukové programy pro střední školy ve science-centru

Výuku přírodních věd, zeměpisu či environmentální výchovy si mohou žáci středních škol zpestřit některým z výukových programů v Ekotechnickém centru Alternátor v Třebíči.


Zážitkové programy pro mateřské školky

Zážitkové programy pro mateřské školky

Zábavné zážitkové programy vhodné pro děti z mateřských školek pořádá Ekotechnické centrum Alternátor v Třebíči. Speciální programy pro nejmenší plné zábavy a her.
>
>