Zadavatelem microsite je firma Realitní kancelář REALIT Ing. Leo ZubekSpráva bytů a bytových domů pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) – kompletní a profesionální péče

Realitní kancelář REALIT Vám v okolí Frýdku Místku zajití komplexní služby v oblasti správy bytů a bytových domů pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) včetně vedení účetnictví.Jako Realitní kancelář REALIT s dlouholetými zkušenostmi poskytujeme komplexní služby v oblasti správy bytových i nebytových prostor. (SVJ)

Služby jsou určeny jak pro sdružení vlastníků bytových jednotek, tak pro majitele jednotlivých nemovitostí.
My v tom umíme chodit a díky našim dlouholetým zkušenostem Vám pomůžeme s pravidelnou operativou nemovitostí a zajistíme tak správu bytů a bytových domů.
Kompletně se postaráme o ekonomickou i technickou správu a údržbu budov a Vy se můžete spolehnout na klidnou celoroční sezónu.

Svěřte vše do rukou profesionálů a ušetřete tak svůj čas i zbytečné starosti navíc.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Správa nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků ...

Správa nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků ...

Realitní kancelář REALIT je specialista na správu nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků bytových jednotek. Ve Frýdku-Místku Vám zajistíme odborné služby za výhodné podmínky.


Realitní kancelář a odborník na nemovitosti

Realitní kancelář a odborník na nemovitosti

Realitní kancelář REALIT ve Frýdku-Místku je odborníkem na nemovitosti. Kompletní servis v oblasti nákupu, prodeje i správy nemovitostí za těch nejvýhodnějších podmínek.


Odhady a správa nemovitostí

Odhady a správa nemovitostí

Realitní kancelář REALIT ve Frýdku-Místku vám zajistí nejen odhady nemovitostí, ale také jejich správu.