Realitní kancelář a odborník na nemovitosti

Realitní kancelář REALIT ve Frýdku-Místku je odborníkem na nemovitosti. Kompletní servis v oblasti nákupu, prodeje i správy nemovitostí za těch nejvýhodnějších podmínek.Realitní kancelář REALIT vám zprostředkuje domy, byty i pozemky


Hledáte bydlení a nechcete naletět, nebo naopak chcete svoji nemovitost výhodně prodat? Nenechte nic náhodě a obraťte se na Realitní kancelář REALIT Frýdek - Místek. Naše realitní kancelář nabízí kompletní služby v oblasti nákupu, prodeje i správy nemovitostí. Ať už tak chcete nakupovat nebo prodávat, zajistíme vám ty nejvýhodnější podmínky.

Investice do bydlení jsou často v řádu milionů. Je nám proto jasné, že když už se rozhodnete investovat do nemovitosti tolik peněz, chcete za ně dostat pouze to nejkvalitnější zboží a služby. Naše realitní kancelář proto nabízí pouze ověřené nemovitosti a objekty, všechny nejasnosti se smlouvou či vybavením navíc vyřešíme za vás. U nás se tak nemusíte bát, že naletíte, naše realitní kancelář vám zaručí dodržení všech smluvních podmínek.

Ptáte se, co vám naše realitní kancelář vlastně nabízí? Ke koupi i pronájmu vám zprostředkujeme:

- Domy
- Pozemky
- Byty
- Chaty a chalupy
- Průmyslové objekty
- Nebytové prostory
- A další nemovitosti

Také v případě, že nechcete svoji nemovitost ihned prodat, jsme vám ale k dispozici. Naše realitní kancelář totiž nabízí také správu nemovitostí. O vaší nemovitost se tak i po dobu vaší nepřítomnosti postaráme tak, aby neztratila svoji hodnotu na trhu.

Realitní kancelář REALIT Frýdek - Místek ale nabízí i další služby, které s prodejem či koupí nemovitostí souvisí. Využít tak můžete služeb soudního znalce, který vytvoří odborné odhady nemovitostí i naše odborné poradenství. Zprostředkujeme vám ale i stavební dozor a další inženýrské činnosti přesně dle vašich potřeb.

Hledáte i vy spolehlivého partnera v oblasti nemovitostí? Obraťte se na Realitní kancelář REALIT a nebudete litovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Správa nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků bytových jednotek

Správa nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků bytových jednotek
Realitní kancelář REALIT je specialista na správu nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků bytových jednotek. Ve Frýdku-Místku Vám zajistíme odborné služby za výhodné podmínky.

Správa bytů a bytových domů pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) – kompletní a profesionální péče

Správa bytů a bytových domů pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) – kompletní a profesionální péče
Realitní kancelář REALIT Vám v okolí Frýdku Místku zajití komplexní služby v oblasti správy bytů a bytových domů pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) včetně vedení účetnictví.

Odhady a správa nemovitostí

Odhady a správa nemovitostí
Realitní kancelář REALIT ve Frýdku-Místku vám zajistí nejen odhady nemovitostí, ale také jejich správu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Realitní kancelář REALIT Ing. Leo Zubek
WEBOVÁ STRÁNKA
Realitní kancelář REALIT
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Jiráskova 490
Frýdek-Místek 738 01

rkrealit@seznam.cz
+420 558 630 502


Najdete nás také zde:

ARES
captcha