Zadavatelem microsite je firma PROMOS spol. s r.o.Infuzní technika – dávkovače, pumpy, dokovací stanice, prodej a servis zdravotnické techniky

PROMOS spol. s.r.o. zásobuje nemocniční zařízení přístroji jako je například: Infuzní technika - dávkovače, pumpy, dokovací stanice, které jsou určeny k podání léku či infuzního roztoku pacientovi.PROMOS spol. s.r.o. zajišťuje prodej, výrobu a servis zdravotnické techniky určené pro nemocniční i sociální zařízení.

Mezi naše nabízené produkty patří infuzní technika, jejíž význam spočívá v pravidelném podávání léku či infuzí.

Jedná se o dávkovače, injekční dávkovače, infuzní pumpy, dokovací stanice, komunikační dokovací systémy apod.
V naší nabídce naleznete více typů těchto zařízení, které jsou již nezbytnou součástí lékařských zařízení.

Většina pump, dávkovačů či dokovacích stanic umožňuje připojení příslušných infuzí a podání léku či lékařských roztoků pacientovi prostřednictvím injekční stříkačky či infuzního setu.

Veškerá infuzní technika snižuje riziko případných chyb, zajišťuje přesné dávkování léku pacientovi a zároveň dovoluje kontrolovat dávkování léků v rámci předepsaného dávkování.

Více se o jednotlivých přístrojích infuzní techniky dočtete na našich webových stránkách, kde naleznete přesné parametry a informace o jednotlivých produktech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Germicidní lampy – zdravotnická technika pro zajištění sterilního prostředí

Germicidní lampy – zdravotnická technika pro zajištění sterilního prostředí

PROMOS spol.s.r.o. poskytuje zdravotnickou techniku určenou pro nemocniční péči. Nezbytnou samozřejmostí v nemocničním prostředí je čistota a germicidní lampy Vám zajistí dokonale sterilní prostředí.


Systém BOAS4 - bezdrátový opticko akustický signalizační systém se snadnou instalací a cenově dostupný

Systém BOAS4 - bezdrátový opticko akustický signalizační systém se snadnou instalací a cenově dostupný

V sortimentu firmy PROMOS spol. s.r.o. naleznete moderní systém BOAS4 , který umožňují bezdrátově realizovat přenos signalizace mezi pacientem a sestrou. Snadná instalace a cenová dostupnost.
>
>