Zadavatelem microsite je firma PROMOS spol. s r.o.Germicidní lampy – zdravotnická technika pro zajištění sterilního prostředí

PROMOS spol.s.r.o. poskytuje zdravotnickou techniku určenou pro nemocniční péči. Nezbytnou samozřejmostí v nemocničním prostředí je čistota a germicidní lampy Vám zajistí dokonale sterilní prostředí.V nemocnicích či v jiných zdravotnických zařízení je potřeba velice sterilního prostředí. Díky germicidní lampě, což je zařízení pro dezinfekci vzduchu, dokážete zajistit čistotu povrchů i ovzduší dle vysokých potřeb ve zdravotnictví.

Germicidní lampy se používá pro sterilizaci vzduchu, kapalin a povrchu předmětů tam, kde je sterilní prostředí na prvním místě..

Germicidní lampy se používají na dezinfekci povrchů, nebo vzduchu pomocí krátkovlnného ultrafialového záření UVC vlnové délky 253, 7nm.
Toto záření působí na mikroorganismy, a díky narušení buněčných struktur tyto mikroorganismy rychle hynou a nastává dezinfekce.

Germicidní lampy se používá všude tam, kde není možné nebo je obtížné zajistit čistotu povrchů, či ovzduší.

5 jednoznačných důvodů proč jsou germicidní lampy výhodou:
-vysoce účinná dezinfekce
-možnost bezobslužného ovládání
-bez hluku a bez zplodin
-nevytváří ozón
-splňuje hygienická kritéria

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Infuzní technika – dávkovače, pumpy, dokovací stanice, prodej a servis zdravotnické techniky

Infuzní technika – dávkovače, pumpy, dokovací stanice, prodej a servis zdravotnické techniky

PROMOS spol. s.r.o. zásobuje nemocniční zařízení přístroji jako je například: Infuzní technika - dávkovače, pumpy, dokovací stanice, které jsou určeny k podání léku či infuzního roztoku pacientovi.


Systém BOAS4 - bezdrátový opticko akustický signalizační systém se snadnou instalací a cenově dostupný

Systém BOAS4 - bezdrátový opticko akustický signalizační systém se snadnou instalací a cenově dostupný

V sortimentu firmy PROMOS spol. s.r.o. naleznete moderní systém BOAS4 , který umožňují bezdrátově realizovat přenos signalizace mezi pacientem a sestrou. Snadná instalace a cenová dostupnost.
>
>