Zadavatelem microsite je firma MORAVIA RENT půjčovna dodávekLevná půjčovna užitkových vozidel – pronájem dodávek Fiat Ducato za příznivé ceny

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek Fiat Ducato pro firmy i soukromníky zprostředkovává levná autopůjčovna MORAVIA Rent s.r.o. v okolí Frýdku-Místku a Ostravy.Čeká Vás stěhování? Potřebujete na pár hodin dodávku? Obraťte se na autopůjčovnu MORAVIA Rent s.r.o. působící v okolí Frýdku-Místku a Ostravy.

Výhody naší půjčovny:
- pronájem dodávek za příznivé ceny
- rychlá a snadná rezervace vozidel k zapůjčení
- pro stále klienty individuální úprava ceny
- na všechny vozy stačí řidičský průkaz skupiny B
- pronájem po celé Evropě bez příplatků
- perfektní technický stav vozidel

Dodávky pronajímáme soukromým osobám i firmám. Pronájem je možný dlouhodobě i krátkodobě, pro více informací se podívejte na naše webové stránky nebo nám zavolejte.

Velký výběr z vozů:
- Fiat Ducato H2L3
- Fiat Ducato H2L4
- Fiat Ducato H3L4

K pronájmu vozidel budete potřebovat občanský průkaz a řidičský průkaz. Pokud budete najímat vůz za firmu, nachystejte si kopii živnostenského listu a plnou moc jednatele společnosti. Pro soukromníky i pro firmy pak platí, že je potřeba při vyzvednutí vozidla vratná kauce 5000 Kč, do zahraničí pak 10000 Kč a částku za celou dobu pronájmu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Krátkodobé zapůjčení i dlouhodobý pronájem 9místného vozu Opel Vivaro ...

Krátkodobé zapůjčení i dlouhodobý pronájem 9místného vozu Opel Vivaro ...

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem, minimálně na tři měsíce, 9místného minibusu znaky Opel Vivaro H1L1 BUS poskytuje společnost MORAVIA Rent nejen ve Frýdku-Místku, kde má své sídlo.


Pronájem dodávkových vozidel rychle a z pohodlí domova za příjemné ceny

Pronájem dodávkových vozidel rychle a z pohodlí domova za příjemné ceny

U autopůjčovny MORAVIA Rent si můžete pronajmout dodávky a užitkové vozy různých velikostí ať už jste firma či soukromá osoba nejen z okolí Frýdku-Místku, Frýdlantu nad Ostravicí nebo Příboru.