Zadavatelem microsite je firma MORAVIA RENT půjčovna dodávekPronájem dodávkových vozidel rychle a z pohodlí domova za příjemné ceny

U autopůjčovny MORAVIA Rent si můžete pronajmout dodávky a užitkové vozy různých velikostí ať už jste firma či soukromá osoba nejen z okolí Frýdku-Místku, Frýdlantu nad Ostravicí nebo Příboru.Máte před sebou náročné stěhování větších předmětů, ale chybí Vám dodávka dostatečně velká pro snadný přesun? U nás si zaručeně vyberete vhodné vozidlo, které bude vyhovovat Vašim požadavkům za příznivé ceny.

Na výběr máme tři typy vozidel Fiat Ducato.
Dodávky si lze pronajmout i do zahraničí krátkodobě či dlouhodobě dle potřeby. Vozidla jsou v perfektním technickém stavu. Na všechny tři typy vozů Vám bude stačit řidičský průkaz skupiny B.

Pro snadné a rychlé zarezervování Vámi vybraného vozu pouze vyplníte na našich stránkách rezervační formulář a odešlete k rezervaci.

Při převzetí vozidla předložíte dva průkazy totožnosti, živnostenský list a plnou moc jednatele společnosti pokud půjčujete auto pro firmu, vratnou kauci a částku odpovídající době nájmu vozidla.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Levná půjčovna užitkových vozidel – pronájem dodávek Fiat Ducato za příznivé ceny

Levná půjčovna užitkových vozidel – pronájem dodávek Fiat Ducato za příznivé ceny

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek Fiat Ducato pro firmy i soukromníky zprostředkovává levná autopůjčovna MORAVIA Rent s.r.o. v okolí Frýdku-Místku a Ostravy.