Zadavatelem microsite je firma MORAVIA RENT půjčovna dodávekPronájem dodávkových vozidel rychle a z pohodlí domova za příjemné ceny

U autopůjčovny MORAVIA Rent si můžete pronajmout dodávky a užitkové vozy různých velikostí ať už jste firma či soukromá osoba nejen z okolí Frýdku-Místku, Frýdlantu nad Ostravicí nebo Příboru.Máte před sebou náročné stěhování větších předmětů, ale chybí Vám dodávka dostatečně velká pro snadný přesun? U nás si zaručeně vyberete vhodné vozidlo, které bude vyhovovat Vašim požadavkům za příznivé ceny.

Na výběr máme tři typy vozidel Fiat Ducato.
Dodávky si lze pronajmout i do zahraničí krátkodobě či dlouhodobě dle potřeby. Vozidla jsou v perfektním technickém stavu. Na všechny tři typy vozů Vám bude stačit řidičský průkaz skupiny B.

Pro snadné a rychlé zarezervování Vámi vybraného vozu pouze vyplníte na našich stránkách rezervační formulář a odešlete k rezervaci.

Při převzetí vozidla předložíte dva průkazy totožnosti, živnostenský list a plnou moc jednatele společnosti pokud půjčujete auto pro firmu, vratnou kauci a částku odpovídající době nájmu vozidla.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Krátkodobé zapůjčení i dlouhodobý pronájem 9místného vozu Opel Vivaro ...

Krátkodobé zapůjčení i dlouhodobý pronájem 9místného vozu Opel Vivaro ...

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem, minimálně na tři měsíce, 9místného minibusu znaky Opel Vivaro H1L1 BUS poskytuje společnost MORAVIA Rent nejen ve Frýdku-Místku, kde má své sídlo.


Levná půjčovna užitkových vozidel – pronájem dodávek Fiat Ducato za ...

Levná půjčovna užitkových vozidel – pronájem dodávek Fiat Ducato za ...

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek Fiat Ducato pro firmy i soukromníky zprostředkovává levná autopůjčovna MORAVIA Rent s.r.o. v okolí Frýdku-Místku a Ostravy.