Zadavatelem microsite je firma Genetika Ostrava s.r.o.Vyšetření na poruchy plodnosti a celkově neplodnosti u párů, kteří se pokoušejí o dítě

Vyšetření manželských i partnerských párů na poruchy plodnosti, neplodnosti, při více potratech i před umělým oplodněním provádí společnost Genetika Ostrava s.r.o.Pokoušíte se delší dobu o dítě a nedaří se? Máte za sebou více potratů? Čeká Vás umělé oplodnění? Pak navštivte společnost Genetiku Ostrava s.r.o. a naši lékaři provedou patřičná vyšetření, která pomohou zjistit příčinu a poradí, jak dále postupovat.

Vyšetření partnerů nebo manželů s poruchami plodnosti:

- vyšetření partnerů se dvěma a více samovolnými potraty – pomáhá zjistit skryté chromozomální změny, které mohou způsobit následný potrat
- vyšetření dárců spermatu
- vyšetření dárkyň vajíček
- sterilita z nejasných příčin
- vyšetření před umělým oplodněním
- sestavení rodokmenů

Pro kompletní vyšetření a zjištění příčiny poruchy plodnosti proběhne konzultace o zdravotních údajích obou partnerů. Dále se odebere krev na laboratorní vyšetření.

Po absolvování všech potřebných vyšetření lékaři vyhodnotí výsledky o vašem zdravotním stavu a doporučí další postupy v rámci otěhotnění.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Těhotenský screening – zjištění některých vrozených vad, vyšetření těhotných žen

Těhotenský screening – zjištění některých vrozených vad, vyšetření těhotných žen

Vyšetření těhotných žen s chronickými chorobami, hodnocení screeningu vrozených vad - speciální vyšetření krve v rámci prenatální diagnostiky zajišťuje Genetika Ostrava s.r.o.


Vyšetření v genetické ordinaci – testy na vrozené vady, dědičné onemocnění

Vyšetření v genetické ordinaci – testy na vrozené vady, dědičné onemocnění

Komplexní genetické vyšetření v ordinaci společnosti GENETIKA s.r.o. Ostrava – testy na vrozené vady, dědičné onemocnění, vyšetření partnerů při neplodnosti, onkogenetika, vyšetření těhotných žen.
>
>
>