Zadavatelem microsite je firma Genetika Ostrava s.r.o.Test MOJE GENY – preventivní vyšetření, které není hrazeno pojišťovnou

Pro partnery plánující těhotenství, především pokud se u nich jedná o neplodnost, spontánní potraty, příbuzenské sňatky, nebo pro adoptované je vhodný test MOJE GENY v ambulanci Genetika Ostrava s.r.oPlánujete těhotenství, ale prodělali jste spontánní potraty? Rádi by jste si zašli na preventivní vyšetření před těhotenstvím? Jedná se ve Vašem vztahu o příbuzenský sňatek či jste adoptováni? Navštivte ambulanci Genetika Ostrava s.r.o. a nechte se preventivně vyšetřit pomocí testu MOJE GENY, které vyloučí nebo potvrdí přítomnost klíčové nejfrekventovanější mutace.

Jedná se o závažná dědičná onemocnění v naší populaci, která mohou být přenášena na potomky.

Co je test MOJE GENY? V základní verzi test nabízí vyšetření nejčastějších mutací v pěti genech.

Jedná se o čtyři autozomálně recesivní dědičné nemoci (cystickou fibrózu, spinální muskulární atrofii, nejčastější typ vrozené hluchoty a fenylketonurii) a jednu nemoc X – recesivně dědičnou (syndrom lomivého - fragilního X chromozomu, FRAXA).

Test je vhodný pro všechny partnery před plánováním těhotenství, pokud se u nich jedná:
- neplodnost
- spontánní potraty
- nejasná zátěž dědičnými onemocněními v rodině
- příbuzenské sňatky
- adoptované

Cena testu: 7 000 Kč pro 1 osobu Více informací naleznete na naších webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vyšetření párů z důvodů potíží s otěhotněním – sterilita či opakované potraty

Vyšetření párů z důvodů potíží s otěhotněním – sterilita či opakované potraty

V ambulanci Genetika Ostrava s.r.o. poskytují konzultaci a molekulárně genetické vyšetření párům s poruchou plodnosti, nedaří-li se otěhotnět minimálně 12 měsíců či v případě opakovaných potratů.