Zadavatelem microsite je firma Čalounictví a Podlahářství Miloš HummelČalounictví, renovace čalounění starožitného i zahradního nábytku, autosedaček, opravy autoplachet

Precizní čalounění Vaší sedací soupravy, rohové lavice a dalšího nábytku včetně dveří Vám zajistí rodinná firma Čalounictví a Podlahářství Miloš Hummel z Jindřichova Hradce.Čalounictví a Podlahářství Miloš Hummel je menší firma rodinného typu, která se specializuje na čalounění veškerého nábytku a autosedaček. Přečalouníme Vám sedací soupravu či rohovou lavici do kuchyně tak, aby vypadala opět jako nová. Postaráme se o Váš starožitný nábytek, který zrenovujeme a dáme mu nový nádech v podobě dobového čalounění. Pro naše zákazníky také provádíme čalounění sedadel na motorku, autosedačku či zahradní nábytek, jehož potah musí odolat náročným venkovním podmínkám. K našim neméně důležitým činnostem patří čalounění dveří a oprava autoplachet. Vyberte si z našeho vzorníku látek, potahů i koženky a my Vám z postaršího nábytku uděláme skoro nový.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Podlahářské práce, pokládka a renovace podlah, prodej podlahových krytin, Jindřichův Hradec

Podlahářské práce, pokládka a renovace podlah, prodej podlahových krytin, Jindřichův Hradec

Podlahářské práce, pokládku, renovaci a prodej podlahových krytin dřevěných, vinylových, PVC, marmolea či koberců realizuje Podlahářství Miloš Hummel, Jindřichův Hradec.