Oprava čalounění na starožitném nábytku Plzeň

I ten nejkvalitnější starožitný nábytek potřebuje čas od času nové čalounění nebo menší či větší opravu. Odborně odvedenou práci zaručí čalounictví Yvetta Šantorová z Plzně.


Oprava čalounění na starožitném nábytku
Čalounictví Yvetta Šantorová z Plzně zaručí kvalitně, precizně a s citem odvedenou práci oprav čalounění na starožitném nábytku. Odborně pomůžeme vybrat vhodnou látku z našeho vzorníku tak, aby ladila nábytku i době, kdy byl vyhotovený.

Zvládneme menší i větší opravy nebo nové čalounění, záleží na míře poškození.

Nevzdávejte se svého oblíbeného křesla, dejte opravit čalounění a bude zase léta sloužit.

Pokud máte o naše služby zájem, neváhejte nás kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Čalounictví Plzeň, dejte svému nábytku moderní vzhled, ze starého udělejte nový

Čalounictví Plzeň, dejte svému nábytku moderní vzhled, ze starého udělejte nový
Pokud se nechcete rozloučit se svým původním nábytkem nebo se Vám nehodí do nového interiéru, není to problém. V plzeňském čalounictví paní Yvetty Šantorové Vám se vším pomohou.

Renovace čalounění starožitného nábytku Plzeň

Renovace čalounění starožitného nábytku Plzeň
Yvetta Šantorová z Plzně se zabývá renovací čalounění starožitného nábytku. Nabízí renovaci sedacích souprav, židlí, křesel a dalšího nabýtku na zakázku.

Čalounictví Šantorová Plzeň

Čalounictví Šantorová Plzeň
Uvažujete o nové sedací soupravě, ale nechcete se vzdát své nynější pohodlné? Nemusíte kvůli opotřebovanému potahu měnit celou sedačku, vyhledejte čalounické služby Yvetta Šantorová v Plzni.

Čalounění na zakázku Plzeň

Čalounění na zakázku Plzeň
Jste z Plzně a okolí a hledáte šikovného čalouníka? Opravy nového i starožitného nábytku a čalounění na zakázku provede a velký výběr potahových látek nabízí čalounictví paní Yvetty Šantorové.

Zakázkové čalounění Plzeň

Zakázkové čalounění Plzeň
Máte doma oblíbené křeslo či sedací soupravu a potah už něco pamatuje? Nemusíte hned kupovat draze nový nábytek. Využijte služeb čalounictví Yvetty Šantarové z Plzně. Dejte svému křeslu druhou šanci.

Čalounictví Plzeň, opravy a čalounění nábytku

Čalounictví Plzeň, opravy a čalounění nábytku
Čalounictví paní Šantorové v Plzni nabízí opravy a čalounění kancelářských židlí, kuchyňských lavic, sedacích souprav,taburetek, válend, dveří. Dále nabízíme zhotovení a čalounění atypických matrací i sedaček, renovaci starožitného nábytku. Velký výběr ...

Čalounictví Plzeň

Čalounictví Plzeň
Službu čalounictví nabízí společnost Yvetty Šantorové. Postaráme se o Váš nábytek jak moderní tak starožitný. Opravíme nejen sedací soupravy, lavice a židle, ale i odhlučněné dveře, válendy a potažené skříně. Pracovali jsme na potazích nábytku v Cross Cafe, McDonald´s, Potrefená HUSA, hotely ...

Čalounictví,potahové látky,molitan Plzeň

Čalounictví,potahové látky,molitan Plzeň
Čalounictví Šantorová nabízí opravy a čalounění kancelářských židlí, kuchyňských lavic, sedacích souprav, válend, dveří a veškerého čalounění. dále nabízíme zhotovení a čalounění atypických matrací i sedaček, renovaci starožitného nábytku. Prodej koženek a potahových látek, velký ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Čalounictví Šantorová Yvetta
WEBOVÁ STRÁNKA
Čalounictví Šantorová Yvetta
www.plzencalounictvi.cz
Adresa

Adresa

Edvarda Beneše 1128/13
Plzeň 301 00

ysantorova@seznam.cz
+420 724 151 190


Najdete nás také zde:

ARES
captcha