Čalounictví Plzeň, dejte svému nábytku moderní vzhled, ze starého udělejte nový

Pokud se nechcete rozloučit se svým původním nábytkem nebo se Vám nehodí do nového interiéru, není to problém. V plzeňském čalounictví paní Yvetty Šantorové Vám se vším pomohou.


Čalounictví Plzeň, dejte svému nábytek nový vzhled
V našem plzeňském čalounictví poskytujeme veškeré čalounické práce - čalounění sedaček, křesel, židlí a dalšího nábytku. Renovuje starožitný i současný nábytek.

Dejte starém nábytku šanci a nevyhazujte jej. Původní nábytek je většinou kvalitnější a přesně pasuje do Vašeho domu či bytu. Také si barvu nového čalounění vyberete sami a nejste odkázáni na již vyrobené kusy nábytku.

Dále se zabýváme výrobou a prodejem matrací.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Oprava čalounění na starožitném nábytku Plzeň

Oprava čalounění na starožitném nábytku Plzeň
I ten nejkvalitnější starožitný nábytek potřebuje čas od času nové čalounění nebo menší či větší opravu. Odborně odvedenou práci zaručí čalounictví Yvetta Šantorová z Plzně.

Renovace čalounění starožitného nábytku Plzeň

Renovace čalounění starožitného nábytku Plzeň
Yvetta Šantorová z Plzně se zabývá renovací čalounění starožitného nábytku. Nabízí renovaci sedacích souprav, židlí, křesel a dalšího nabýtku na zakázku.

Čalounictví Šantorová Plzeň

Čalounictví Šantorová Plzeň
Uvažujete o nové sedací soupravě, ale nechcete se vzdát své nynější pohodlné? Nemusíte kvůli opotřebovanému potahu měnit celou sedačku, vyhledejte čalounické služby Yvetta Šantorová v Plzni.

Čalounění na zakázku Plzeň

Čalounění na zakázku Plzeň
Jste z Plzně a okolí a hledáte šikovného čalouníka? Opravy nového i starožitného nábytku a čalounění na zakázku provede a velký výběr potahových látek nabízí čalounictví paní Yvetty Šantorové.

Zakázkové čalounění Plzeň

Zakázkové čalounění Plzeň
Máte doma oblíbené křeslo či sedací soupravu a potah už něco pamatuje? Nemusíte hned kupovat draze nový nábytek. Využijte služeb čalounictví Yvetty Šantarové z Plzně. Dejte svému křeslu druhou šanci.

Čalounictví Plzeň, opravy a čalounění nábytku

Čalounictví Plzeň, opravy a čalounění nábytku
Čalounictví paní Šantorové v Plzni nabízí opravy a čalounění kancelářských židlí, kuchyňských lavic, sedacích souprav,taburetek, válend, dveří. Dále nabízíme zhotovení a čalounění atypických matrací i sedaček, renovaci starožitného nábytku. Velký výběr ...

Čalounictví Plzeň

Čalounictví Plzeň
Službu čalounictví nabízí společnost Yvetty Šantorové. Postaráme se o Váš nábytek jak moderní tak starožitný. Opravíme nejen sedací soupravy, lavice a židle, ale i odhlučněné dveře, válendy a potažené skříně. Pracovali jsme na potazích nábytku v Cross Cafe, McDonald´s, Potrefená HUSA, hotely ...

Čalounictví,potahové látky,molitan Plzeň

Čalounictví,potahové látky,molitan Plzeň
Čalounictví Šantorová nabízí opravy a čalounění kancelářských židlí, kuchyňských lavic, sedacích souprav, válend, dveří a veškerého čalounění. dále nabízíme zhotovení a čalounění atypických matrací i sedaček, renovaci starožitného nábytku. Prodej koženek a potahových látek, velký ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Čalounictví Šantorová Yvetta
WEBOVÁ STRÁNKA
Čalounictví Šantorová Yvetta
www.plzencalounictvi.cz
Adresa

Adresa

Edvarda Beneše 1128/13
Plzeň 301 00

ysantorova@seznam.cz
+420 724 151 190


Najdete nás také zde:

ARES
captcha