CT počítačová tomografie pro psy a kočky ve špičkovém 3D a 5D zobrazení

Veterinární nemocnice MVDr. Radomíra Hynara s.r.o. jako jediná v České republice disponuje nejmodernějším přístrojem CT.
CT - počítačová tomografie je přístroj s nejvyšším stupněm RTG diagnostiky.CT - počítačová tomografie je přístroj s nejpřesnější a nejvýtěžnější RTG (rentgenovou) diagnostickou metodou a je italskou firmou konstruován speciálně pro veterinární medicínu. V České republice je tento prestižní přístroj instalovaný pouze ve Veterinární nemocnici MVDr. Radomíra Hynara s.r.o. v Opavě.

Jedná se o nesmírně přesný přístroj, který dokáže snímat i nepatrné objekty v těle nebo na těle zvířete. Při diagnostice dochází k mnohonásobnému snímání objektu RTG paprsky. 3D a 5D zobrazení umožní důkladné zobrazení i těch nejjemnějších struktur (anomálií) a změn.

Naše veterinární pracoviště disponuje specializovanou zubní ordinací a přístroj CT NewTom 5G dokáže zobrazovat velmi dokonale i samotnou ústní dutinu včetně 3D panoramatických snímků zubů a tím zpřesní provádění následných ortodontistických zákroků.

Pro zobrazení měkkých tkání (mozek, mícha, orgány břišní dutiny, apod.) je nutno použít kontrastní látku a výtěžnost získaných záběrů se tím výrazně zlepší a podpoří přesnost diagnostiky.

Velmi výtěžné je vyšetření urogenitálního traktu, krevních cév a jater (tzv. diagnostika portobiliárního traktu).

Speciálně vyškolený personál v naší veterinární nemocnici byl vyškolen v Itálii a jsme školící středisko pro Východní část Evropy.

Na obrázku rentgenového snímku je patrný výrazný rozdíl v zobrazení stejného zvířete klasickým digitálním RTG (digitálním rentgenem) a přístrojem 3D CT.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Alternativní medicína, biorezonanční přístroj Bicom a terapie pro ...

Alternativní medicína, biorezonanční přístroj Bicom a terapie pro ...

Fyzické nebo psychické obtíže vašich zvířat lze účinně léčit alternativní medicínou. S léčbou zvířat za pomocí této metody vám pomůže Veterinární nemocnice MVDr. Radomíra Hynara s.r.o. v Opavě.


Laparoskopická kastrace – bezbolestné nadstandardní veterinární služby

Laparoskopická kastrace – bezbolestné nadstandardní veterinární služby

Veterinární nemocnice MVDr. Radomíra Hynara v Opavě poskytuje nadstandardní služby pro Vaše feny a kočky. Jako jediní nabízíme bezbolestnou laparoskopickou kastraci s použitím nejmodernější techniky.


Zubní ordinace pro psy, kočky a drobné savce – komplexní péče o chrup ...

Zubní ordinace pro psy, kočky a drobné savce – komplexní péče o chrup ...

Veterinární nemocnice MVDr. Radomíra Hynara s.r.o. v Opavě poskytuje zubní ošetření a diagnostiku speciálním RTG přístrojem. Nepodceňujte onemocnění zubů Vašich zvířat a zabraňte tak zbytečné bolesti.


Čekárna pro kočky - přívětivé prostředí pro kočky se samostatnou ...

Čekárna pro kočky - přívětivé prostředí pro kočky se samostatnou ...

Ani při návštěvě veteriny nemusíte svého kočičího miláčka vystavovat zbytečným stresovým situacím. Čekárna a ordinace pro kočky - Veterinární nemocnice MVDr. Radomíra Hynara s.r.o.