Zubní ordinace pro psy, kočky a drobné savce – komplexní péče o chrup Vašich mazlíčků

Veterinární nemocnice MVDr. Radomíra Hynara s.r.o. v Opavě poskytuje zubní ošetření a diagnostiku speciálním RTG přístrojem. Nepodceňujte onemocnění zubů Vašich zvířat a zabraňte tak zbytečné bolesti.Mezi hlavní důvody zubní ordinace v naší veterinární nemocnici v Opavě, patří udržení zdravého chrupu Vašeho mazlíčka a zánik dalších případných onemocnění.

Naše ordinace se k onemocnění zubů staví jako ke komplexnímu problému.
Podmínkou kvalitního zubního ošetření je dokonalá diagnostika speciálním RTG přístrojem (v případě nejasností doplněným o 3D panoramatický snímek provedený na našem moderním CT přístroji).
Zabýváme se odstraňováním zubního kamene, parodontózou, nekrotizací kořenů, degenerativními změnami v čelistech, nádorovými změnami v dásních apod.

Včasná péče o chrup zvířat v naší zubní ordinaci, zabrání bolestnému onemocnění zubů Vašeho mazlíčka a zároveň sníží riziko dalších onemocnění.

Provádíme i složité ortodontické chirurgické zákroky pomocí speciální kostní frézy a oscilační pily, používané v humánní medicíně.

Tak jak člověk myslí na vlastní čistotu dutiny ústní je potřeba myslet také na zdraví zubů zvířat.
Často ani běžné bolestivé případy nejsou zjistitelné klasickým RTG přístrojem a je zapotřebí speciální zubní RTG (obdoba lidské medicíny), kde se díky přesnější diagnostice podaří zbavit zvíře utrpení a vyléčit problém.

Dále se silně rozvíjí veterinární ortodoncie (rovnátka) a především u mladých nebo chovných zvířat se dostáváme k zákrokům nastřelování implantátů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Alternativní medicína, biorezonanční přístroj Bicom a terapie pro ...

Alternativní medicína, biorezonanční přístroj Bicom a terapie pro ...

Fyzické nebo psychické obtíže vašich zvířat lze účinně léčit alternativní medicínou. S léčbou zvířat za pomocí této metody vám pomůže Veterinární nemocnice MVDr. Radomíra Hynara s.r.o. v Opavě.


Čekárna pro kočky - přívětivé prostředí pro kočky se samostatnou ...

Čekárna pro kočky - přívětivé prostředí pro kočky se samostatnou ...

Ani při návštěvě veteriny nemusíte svého kočičího miláčka vystavovat zbytečným stresovým situacím. Čekárna a ordinace pro kočky - Veterinární nemocnice MVDr. Radomíra Hynara s.r.o.


Laparoskopická kastrace – bezbolestné nadstandardní veterinární služby

Laparoskopická kastrace – bezbolestné nadstandardní veterinární služby

Veterinární nemocnice MVDr. Radomíra Hynara v Opavě poskytuje nadstandardní služby pro Vaše feny a kočky. Jako jediní nabízíme bezbolestnou laparoskopickou kastraci s použitím nejmodernější techniky.


CT počítačová tomografie pro psy a kočky ve špičkovém 3D a 5D zobrazení

CT počítačová tomografie pro psy a kočky ve špičkovém 3D a 5D zobrazení

Veterinární nemocnice MVDr. Radomíra Hynara s.r.o. jako jediná v České republice disponuje nejmodernějším přístrojem CT. CT - počítačová tomografie je přístroj s nejvyšším stupněm RTG diagnostiky.