Microsite byla vložena dne:09.08.2018
ID microsite: 128668, počet zhlédnutí:  5
Zadavatelem microsite je firma

Galerie Kodl, s.r.o.

Aukční, výstavní a prodejní síň, obrazy, kresby, grafika, plastika

Aukční, výstavní a prodejní galerie Praha, komisní prodej českých děl 19. a 20. století, obrazů, kreseb, grafik, plastik, výkup umění zajišťuje Galerie Kodl, s.r.o.

Galerii Kodl, s.r.o., Praha 1, prodej obrazů, grafik, kreseb či plastikGalerii Kodl, s.r.o., prodej, výkup, výstavy a aukce českých umělcůGalerii Kodl, s.r.o., prodej a dražby uměleckých děl českých umělců 19. a 20. století

Zajímáte se o výtvarné umění či jste sběratelé obrazů od českých malířů? Tak navštivte naši Galerii Kodl, s.r.o., která sídlí v Praze 1. Specializujeme se na prodej obrazů, grafik, kreseb či plastik českých umělců 19. a 20. století jako jsou E. Filla, M. Čermínová, F. Kupka či B. Kubišta. Mimo samotný komisní prodej realizujeme výstavy a samozřejmě výkup děl. Součástí naší činnosti jsou dvakrát ročně pořádané aukční dny. Zajišťujeme také restaurování a rámování obrazů.
Neváhejte a kontaktujte nás. V naší galerii působí profesionálové, kteří Vám rádi a ochotně poradit, ohodnotit a posoudit Vaše výtvarné dílo.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY