Aukční, výstavní a prodejní síň - obrazy, kresby, grafika, plastika

Aukční, výstavní a prodejní galerie Praha, komisní prodej českých děl 19. a 20. století, obrazů, kreseb, grafik, plastik, výkup umění zajišťuje Galerie KODL, s.r.o.

Prodej obrazů, grafik, kreseb či plastik, Praha
Zajímáte se o výtvarné umění či jste sběratelé obrazů od českých malířů? Tak navštivte naši Galerii KODL, s.r.o., která sídlí v Praze 1.

Specializujeme se na prodej obrazů, grafik, kreseb či plastik českých umělců 19. a 20. století jako jsou E. Filla, M. Čermínová, F. Kupka či B. Kubišta. Mimo samotný komisní prodej realizujeme výstavy a samozřejmě výkup děl. Součástí naší činnosti jsou dvakrát ročně pořádané aukční dny. Zajišťujeme také restaurování a rámování obrazů.

Neváhejte a kontaktujte nás. V naší galerii působí profesionálové, kteří Vám rádi a ochotně poradit, ohodnotit a posoudit Vaše výtvarné dílo.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Obrazy, kresby, grafiky a plastiky - příjem do aukčního a komisního prodeje

Máte doma obrazy nebo jiná umělecká díla? Nabídněte je do nadcházející aukce, kterou pořádá Galerie KODL dvakrát ročně ve Velkém sále pražského Žofína.

Výstavy obrazů tradiční pražské Galerie KODL

Výstavy obrazů pořádá tradiční pražská Galerie KODL. Kromě příležitostných tematických výstav pořádá pravidelně dvakrát ročně také předaukční výstavu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Galerie Kodl, s.r.o. Výstava a aukce obrazů Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Galerie Kodl, s.r.o.
www.galeriekodl.cz
Adresa

Adresa

Národní 7
Praha 1 110 00

galerie@galeriekodl.cz
+420 251 512 728

Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha