Aukční, výstavní a prodejní síň - obrazy, kresby, grafika, plastika

Aukční, výstavní a prodejní galerie Praha, komisní prodej českých děl 19. a 20. století, obrazů, kreseb, grafik, plastik, výkup umění zajišťuje Galerie KODL, s.r.o.

Zajímáte se o výtvarné umění či jste sběratelé obrazů od českých malířů? Tak navštivte naši Galerii KODL, s.r.o., která sídlí v Praze 1.

Specializujeme se na prodej obrazů, grafik, kreseb či plastik českých umělců 19. a 20. století jako jsou E. Filla, M. Čermínová, F. Kupka či B. Kubišta. Mimo samotný komisní prodej realizujeme výstavy a samozřejmě výkup děl. Součástí naší činnosti jsou dvakrát ročně pořádané aukční dny. Zajišťujeme také restaurování a rámování obrazů.

Neváhejte a kontaktujte nás. V naší galerii působí profesionálové, kteří Vám rádi a ochotně poradit, ohodnotit a posoudit Vaše výtvarné dílo.

Chcete vyrobit profesionální video na klíč? Obraťte se na tradiční videostudio!

Tradiční ruční výroba pečiva, chleba a slané pečivo.
Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o..

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Výroba skleněných korálků, kreativní dílny a muzeum výroby skla

BEADGAME s.r.o. výroba korálků a perel

Prozkoumejte svět sklářského umění s BEADGAME s.r.o. Naše kreativní dílna poskytuje jedinečnou šanci vytvořit si vlastní šperky a suvenýry, zatímco naše muzeum odhaluje bohatou historii sklářství.

Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, výlet do dob minulých

Národní muzeum v přírodě

Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm je největším muzeem svého druhu v České republice, které představuje laskavý a přitom drsný život malebného Valašska.

Muzeum Čarodějnic láká děti i dospělé na prohlídky čarodějného světa

Muzeum Čarodějnic

Muzeum Čarodějnic v historickém městě Kadaň láká děti i dospělé na prohlídky čarodějného světa čarodějnic.

Památník Terezín – severočeský památník obětí nacistického režimu z doby druhé světové války

Památník Terezín

Chcete se dozvědět více z historie druhé světové války? Hledáte reálné důkazy o nacistických procesech a násilích na rasových menšinách na našem území?

Muzeum zemědělské techniky pořádá akci Žňový den - Žně našich dědů

Švestková povidla Jiří Netopil www.svestkovapovidla.cz

V areálu zemědělského podniku Pravčice proběhne 25.8.2018 akce Žně našich dědů, kterou pořádá Muzeum zemědělské techniky našich dědů, Josef Netopil a synové. Srdečně všechny zveme na Žňový den.