Aukční, výstavní a prodejní síň - obrazy, kresby, grafika, plastika

Aukční, výstavní a prodejní galerie Praha, komisní prodej českých děl 19. a 20. století, obrazů, kreseb, grafik, plastik, výkup umění zajišťuje Galerie KODL, s.r.o.

Zajímáte se o výtvarné umění či jste sběratelé obrazů od českých malířů? Tak navštivte naši Galerii KODL, s.r.o., která sídlí v Praze 1.

Specializujeme se na prodej obrazů, grafik, kreseb či plastik českých umělců 19. a 20. století jako jsou E. Filla, M. Čermínová, F. Kupka či B. Kubišta. Mimo samotný komisní prodej realizujeme výstavy a samozřejmě výkup děl. Součástí naší činnosti jsou dvakrát ročně pořádané aukční dny. Zajišťujeme také restaurování a rámování obrazů.

Neváhejte a kontaktujte nás. V naší galerii působí profesionálové, kteří Vám rádi a ochotně poradit, ohodnotit a posoudit Vaše výtvarné dílo.

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
ART IS HERE: Moderní umění, Pražákův palác, stálá expozice, výstava, Brno

Moravská galerie v Brně

Prozkoumejte srdce moderního umění: Ponořte se do neomezené inspirace v Pražákově paláci s exkluzivní expozicí ART IS HERE

Výroba skleněných korálků, kreativní dílny a muzeum výroby skla

BEADGAME s.r.o. výroba korálků a perel

Prozkoumejte svět sklářského umění s BEADGAME s.r.o. Naše kreativní dílna poskytuje jedinečnou šanci vytvořit si vlastní šperky a suvenýry, zatímco naše muzeum odhaluje bohatou historii sklářství.

Moravská galerie v Brně, Uměleckoprůmyslové muzeum, ART DESIGN FASHION, stálá expozice

Moravská galerie v Brně

Budova Uměleckoprůmyslového muzea Moravské galerie představuje koncept ART DESIGN FASHION, který vás ponoří do světa módy, designu a umění.

Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, výlet do dob minulých

Národní muzeum v přírodě

Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm je největším muzeem svého druhu v České republice, které představuje laskavý a přitom drsný život malebného Valašska.

Muzeum Čarodějnic láká děti i dospělé na prohlídky čarodějného světa

Muzeum Čarodějnic

Muzeum Čarodějnic v historickém městě Kadaň láká děti i dospělé na prohlídky čarodějného světa čarodějnic.