ART IS HERE: Moderní umění, Pražákův palác, stálá expozice, výstava, Brno

Prozkoumejte srdce moderního umění: Ponořte se do neomezené inspirace v Pražákově paláci s exkluzivní expozicí ART IS HERE


ART IS HERE: Moderní umění
Představte si místo, kde se setkává historie s moderností, kde každý krok odhaluje nový příběh a každý pohled otevírá bránu do světa umění. Vítejte v ART IS HERE: Moderní umění v Pražákově paláci, kde se česká moderna a meziválečná avantgarda stávají živými a přístupnými pro všechny.

V druhém patře Pražákova paláce se nachází stálá expozice, která vás provede díly tvůrců, jejichž jména jsou zapsána zlatým písmem v historii českého umění. Obdivujte mistrovská díla Bohumila Kubišty, Antonína Procházky, Jana Zrzavého, Václava Špály, Josefa Čapka, Josefa Šímy, Jindřicha Štyrského, Toyen a dalších.

Nová koncepce expozice přináší nejen změny a rozšíření oproti dřívější podobě, ale také unikátní možnost nahlédnout do zákulisí galerijního provozu v depozitu soch v suterénu paláce. Pro milovníky detailů je zde vyhrazena místnost pro dílčí výstavy „prací na papíře“ a jiné krátkodobé projekty, které pravidelně oživují stálou expozici.

ART IS HERE je více než jen expozice. Je to prostor pro inspiraci, objevování a učení. Je to pozvánka do světa, kde umění není jen pozorováno, ale kde je cítěno a prožíváno. Přijďte a nechte se pohltit krásou a energií moderního umění v srdci Brna.

Vstupné je dobrovolné, takže nic nebrání tomu, abyste se přišli sami přesvědčit o kouzlu ART IS HERE. Těšíme se na vaši návštěvu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Moravská galerie v Brně, Uměleckoprůmyslové muzeum, ART DESIGN FASHION, stálá expozice

Moravská galerie v Brně, Uměleckoprůmyslové muzeum, ART DESIGN FASHION, stálá expozice
Budova Uměleckoprůmyslového muzea Moravské galerie představuje koncept ART DESIGN FASHION, který vás ponoří do světa módy, designu a umění.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Moravská galerie v Brně
WEBOVÁ STRÁNKA
Moravská galerie v Brně
moravska-galerie.cz
Adresa

Adresa

Husova 535/18
Brno 602 00

info@moravska-galerie.cz
+420 532 169 111


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramTwitterARES
captcha