Pedagogika předškolní a mimoškolní

Láká Vás práce s dětmi a mládeží? Pak Vás jistě zaujme perspektivní studijní obor Pedagogika předškolní a mimoškolní, který nabízí Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN, s.r.o. Staňkov.Zajímáte se o práci ve školství? Chcete pracovat s dětmi? Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN, s.r.o. Staňkov nabízí možnost studia v oboru Pedagogika předškolní a mimoškolní.

Studium oboru Pedagogika předškolní a mimoškolní předurčuje absolventy pro práci v neškolských zařízeních vyžadujících pedagogickou způsobilost, jako jsou mateřské školy, školní družiny, školní kluby nebo výchovná a ubytovací zařízení.

Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN, s.r.o. umožňuje studium tohoto oboru ve zkráceném jednoletém či dvouletém režimu, při splnění povinné praxe také formou kombinovaného studia. Veškeré informace k přihláškám naleznete na stránkách školy nebo Vám budou zodpovězeny vedením školy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Gymnázium Staňkov

Gymnázium Staňkov

Kvalitní výuku, přípravu na ke studiu na vysoké škole a moderní výukové metody s důrazem na studium cizích jazyků poskytuje svým studentům Gymnázium Staňkov.


Obchodní akademie Staňkov

Obchodní akademie Staňkov

Nevíte kam na střední školu? Obchodní akademie Staňkov nabízí denní i dílkové studium zakončené maturitní zkouškou pod vedením zkušených pedagogů v moderním prostředí.


Soukromá střední odborná škola a gymnázium, Staňkov, okres Domažlice

Soukromá střední odborná škola a gymnázium, Staňkov, okres Domažlice

Nevíte si rady kam po základní škole? Nechce se Vám chodit do školy každý den? Jsme soukromá střední odborná škola a gymnázium s denní i dálkovou formou studia.


Střední škola Staňkov

Střední škola Staňkov

Končíte základní školu a přemýšlíte, kam dál? Střední odborná škola BEAN, s.r.o. je soukromá škola, která se nacházíme se ve městě Staňkov a nabízí uchazečům denní i dálkové studium zajímavých oborů.


Základní škola Staňkov

Základní škola Staňkov

Máte doma předškoláka a jste ze Staňkova a okolí? Soukromá alternativní základní škola BEAN, s.r.o. nabízí kvalitní vzdělání s individuálním přístupem ke každému žáku.
>
>