Pedagogika předškolní a mimoškolní

Láká Vás práce s dětmi a mládeží? Pak Vás jistě zaujme perspektivní studijní obor Pedagogika předškolní a mimoškolní, který nabízí Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN, s.r.o. Staňkov.Zajímáte se o práci ve školství? Chcete pracovat s dětmi? Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN, s.r.o. Staňkov nabízí možnost studia v oboru Pedagogika předškolní a mimoškolní.

Studium oboru Pedagogika předškolní a mimoškolní předurčuje absolventy pro práci v neškolských zařízeních vyžadujících pedagogickou způsobilost, jako jsou mateřské školy, školní družiny, školní kluby nebo výchovná a ubytovací zařízení.

Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN, s.r.o. umožňuje studium tohoto oboru ve zkráceném jednoletém či dvouletém režimu, při splnění povinné praxe také formou kombinovaného studia. Veškeré informace k přihláškám naleznete na stránkách školy nebo Vám budou zodpovězeny vedením školy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


4-leté gymnázium s individuálním přístupem

4-leté gymnázium s individuálním přístupem

Vybrali jste pro své studium gymnázium, ale požadujete studijní program s možností individuálních plánů? Pak je pro Vás 4-leté Gymnázium BEAN, s.r.o. ve Staňkově správnou volbou.


Soukromá střední odborná škola a gymnázium, Staňkov, okres Domažlice

Soukromá střední odborná škola a gymnázium, Staňkov, okres Domažlice

Nevíte si rady kam po základní škole? Nechce se Vám chodit do školy každý den? Jsme soukromá střední odborná škola a gymnázium s denní i dálkovou formou studia.


Střední škola Staňkov

Střední škola Staňkov

Končíte základní školu a přemýšlíte, kam dál? Střední odborná škola BEAN, s.r.o. je soukromá škola, která se nacházíme se ve městě Staňkov a nabízí uchazečům denní i dálkové studium zajímavých oborů.


Základní škola Staňkov

Základní škola Staňkov

Máte doma předškoláka a jste ze Staňkova a okolí? Soukromá alternativní základní škola BEAN, s.r.o. nabízí kvalitní vzdělání s individuálním přístupem ke každému žáku.


Soukromá střední odborná škola, gymnázium Staňkov

Soukromá střední odborná škola, gymnázium Staňkov

Soukromá střední odborná škola, gymnázium Staňkov je ideální volbou pro absolventy základních škol, kteří chtějí studovat perspektivní obory se zárukou uplatnění v praxi.


Gymnázium Staňkov

Gymnázium Staňkov

Kvalitní výuku, přípravu na ke studiu na vysoké škole a moderní výukové metody s důrazem na studium cizích jazyků poskytuje svým studentům Gymnázium Staňkov.


Obchodní akademie Staňkov

Obchodní akademie Staňkov

Nevíte kam na střední školu? Obchodní akademie Staňkov nabízí denní i dílkové studium zakončené maturitní zkouškou pod vedením zkušených pedagogů v moderním prostředí.
>
>