Obchodní akademie Staňkov

Nevíte kam na střední školu? Obchodní akademie Staňkov nabízí denní i dílkové studium zakončené maturitní zkouškou pod vedením zkušených pedagogů v moderním prostředí.Váháte, jakou střední školu si vybrat? Moderní výukové metody, zkušený pedagogický sbor a široké možnosti uplatnění absolventů garantuje Obchodní akademie Staňkov.

Studentům vycházíme maximálně vstříc a umožňujeme jak čtyřleté denní, tak i dálkové studium ukončené maturitní zkouškou. Pro zájemce, kteří již mají maturitu na jiné škole je připraveno roční zkrácené denní pomaturitní studium.

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete se o Obchodní akademii Staňkov dozvědět více? Neváhejte se přijít podívat na den otevřených dveří nebo si vyhledat informace na webových stránkách školy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Gymnázium Staňkov

Gymnázium Staňkov

Kvalitní výuku, přípravu na ke studiu na vysoké škole a moderní výukové metody s důrazem na studium cizích jazyků poskytuje svým studentům Gymnázium Staňkov.


Základní škola Staňkov

Základní škola Staňkov

Máte doma předškoláka a jste ze Staňkova a okolí? Soukromá alternativní základní škola BEAN, s.r.o. nabízí kvalitní vzdělání s individuálním přístupem ke každému žáku.


Střední škola Staňkov

Střední škola Staňkov

Končíte základní školu a přemýšlíte, kam dál? Střední odborná škola BEAN, s.r.o. je soukromá škola, která se nacházíme se ve městě Staňkov a nabízí uchazečům denní i dálkové studium zajímavých oborů.


Soukromá střední odborná škola a gymnázium, Staňkov, okres Domažlice

Soukromá střední odborná škola a gymnázium, Staňkov, okres Domažlice

Nevíte si rady kam po základní škole? Nechce se Vám chodit do školy každý den? Jsme soukromá střední odborná škola a gymnázium s denní i dálkovou formou studia.
>
>