Střední škola Staňkov

Končíte základní školu a přemýšlíte, kam dál? Střední odborná škola BEAN, s.r.o. je soukromá škola, která se nacházíme se ve městě Staňkov a nabízí uchazečům denní i dálkové studium zajímavých oborů.Výběr střední školy je jedním z nejdůležitějších kroků pro další život. Správným rozhodnutím a startem do života je Střední odborná škola BEAN, s.r.o., což je soukromá škola nabízející studentům možnost kvalitního denního, dálkového nebo pomaturitního studia zajímavých učebních programů.

Vzdělávat se můžete v oblasti cestovního ruchu, počítačové grafiky, podnikání, veřejné správy a práva, provozu diplomatických služeb nebo navštěvovat dopravní akademii či všeobecné gymnázium. Veškeré vzdělávací programy jsou čtyřleté a jsou ukončeny maturitní zkouškou.

Pokud jste tedy z Plzeňského kraje, neváhejte navštívit den otevřených dveří Střední školy Staňkov, kde Vám ochotně ukáží moderní výukové zázemí, seznámí Vás pro učebními osnovami a aktivitami školy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pedagogika předškolní a mimoškolní

Pedagogika předškolní a mimoškolní

Láká Vás práce s dětmi a mládeží? Pak Vás jistě zaujme perspektivní studijní obor Pedagogika předškolní a mimoškolní, který nabízí Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN, s.r.o. Staňkov.


Obchodní akademie Staňkov

Obchodní akademie Staňkov

Nevíte kam na střední školu? Obchodní akademie Staňkov nabízí denní i dílkové studium zakončené maturitní zkouškou pod vedením zkušených pedagogů v moderním prostředí.


Soukromá střední odborná škola a gymnázium, Staňkov, okres Domažlice

Soukromá střední odborná škola a gymnázium, Staňkov, okres Domažlice

Nevíte si rady kam po základní škole? Nechce se Vám chodit do školy každý den? Jsme soukromá střední odborná škola a gymnázium s denní i dálkovou formou studia.


Gymnázium Staňkov

Gymnázium Staňkov

Kvalitní výuku, přípravu na ke studiu na vysoké škole a moderní výukové metody s důrazem na studium cizích jazyků poskytuje svým studentům Gymnázium Staňkov.


Základní škola Staňkov

Základní škola Staňkov

Máte doma předškoláka a jste ze Staňkova a okolí? Soukromá alternativní základní škola BEAN, s.r.o. nabízí kvalitní vzdělání s individuálním přístupem ke každému žáku.
>
>