Střední škola Staňkov

Končíte základní školu a přemýšlíte, kam dál? Střední odborná škola BEAN, s.r.o. je soukromá škola, která se nacházíme se ve městě Staňkov a nabízí uchazečům denní i dálkové studium zajímavých oborů.Výběr střední školy je jedním z nejdůležitějších kroků pro další život. Správným rozhodnutím a startem do života je Střední odborná škola BEAN, s.r.o., což je soukromá škola nabízející studentům možnost kvalitního denního, dálkového nebo pomaturitního studia zajímavých učebních programů.

Vzdělávat se můžete v oblasti cestovního ruchu, počítačové grafiky, podnikání, veřejné správy a práva, provozu diplomatických služeb nebo navštěvovat dopravní akademii či všeobecné gymnázium. Veškeré vzdělávací programy jsou čtyřleté a jsou ukončeny maturitní zkouškou.

Pokud jste tedy z Plzeňského kraje, neváhejte navštívit den otevřených dveří Střední školy Staňkov, kde Vám ochotně ukáží moderní výukové zázemí, seznámí Vás pro učebními osnovami a aktivitami školy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


4-leté gymnázium s individuálním přístupem

4-leté gymnázium s individuálním přístupem

Vybrali jste pro své studium gymnázium, ale požadujete studijní program s možností individuálních plánů? Pak je pro Vás 4-leté Gymnázium BEAN, s.r.o. ve Staňkově správnou volbou.


Soukromá střední odborná škola a gymnázium, Staňkov, okres Domažlice

Soukromá střední odborná škola a gymnázium, Staňkov, okres Domažlice

Nevíte si rady kam po základní škole? Nechce se Vám chodit do školy každý den? Jsme soukromá střední odborná škola a gymnázium s denní i dálkovou formou studia.


Gymnázium Staňkov

Gymnázium Staňkov

Kvalitní výuku, přípravu na ke studiu na vysoké škole a moderní výukové metody s důrazem na studium cizích jazyků poskytuje svým studentům Gymnázium Staňkov.


Základní škola Staňkov

Základní škola Staňkov

Máte doma předškoláka a jste ze Staňkova a okolí? Soukromá alternativní základní škola BEAN, s.r.o. nabízí kvalitní vzdělání s individuálním přístupem ke každému žáku.


Soukromá střední odborná škola, gymnázium Staňkov

Soukromá střední odborná škola, gymnázium Staňkov

Soukromá střední odborná škola, gymnázium Staňkov je ideální volbou pro absolventy základních škol, kteří chtějí studovat perspektivní obory se zárukou uplatnění v praxi.


Pedagogika předškolní a mimoškolní

Pedagogika předškolní a mimoškolní

Láká Vás práce s dětmi a mládeží? Pak Vás jistě zaujme perspektivní studijní obor Pedagogika předškolní a mimoškolní, který nabízí Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN, s.r.o. Staňkov.


Obchodní akademie Staňkov

Obchodní akademie Staňkov

Nevíte kam na střední školu? Obchodní akademie Staňkov nabízí denní i dílkové studium zakončené maturitní zkouškou pod vedením zkušených pedagogů v moderním prostředí.
>
>