Microsite byla vložena dne:13.03.2018
ID microsite: 119094, počet zhlédnutí:  24
Zadavatelem microsite je firma

Obec Lhota pod Radčem

Obec Lhota pod Radčem na Rokycansku, vesnice památkové zóny se stavbami lidové architektury

Obec Lhota pod Radčem je malebná vesnička nedaleko Rokycan, významná nejen svými lidovými chalupami, usedlostmi a roubenými domky, ale také díky okolní panenské přírodě Křivoklátské vrchoviny.

Tradiční lidová vesnice se starodávnými usedlostmiLhota se svými roubenými domky a chalupamiKřivoklátská vrchovina s hustými lesy a loukami, Lhota pod Radčem

Vydejte se za krásami Křivoklátské vrchoviny a začněte své putování v tradiční lidové vesnici Lhota pod Radčem na Rokycansku.

Navštivte naši obec a obdivujte lidovou architekturu se stavbami, jako jsou starodávné usedlosti, chalupy a roubenky, díky kterým byla Lhota zařazena mezi vesnické památkové zóny. Za návštěvu rovněž stojí kostel sv. Filipa a Jakuba či socha sv. Jana Nepomuckého, jež se nachází přímo na návsi. Součástí vesnice je hasičská zbrojnice se sborem dobrovolných hasičů, obecní úřad, knihovna, prodejna potravin, ale také pohostinství a fotbalový stadion. Okolí obce je obklopeno hustými lesy a loukami, které jsou ideálním místem pro romantické procházky.

Navštivte Lhotu pod Radčem, vesnici, ve které se zastavil čas.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Obec Lhota pod Radčem, turistika, památky, lidová architektura, Plzeňský kraj

Obec Lhota pod Radčem, turistika, památky, lidová architektura, ...

Láká Vás lidová architektura? Rádi navštěvujete vesnické památkové zóny? Baví Vás turistika? Pak musíte navštívit obec Lhota pod Radčem v okrese Rokycany v Plzeňském kraji.

Obec Lhota pod Radčem