Microsite byla vložena dne:09.01.2018
ID microsite: 112229, počet zhlédnutí:  26
Zadavatelem microsite je firma

TPodlahy Petr Tomášek

Podlahářství, plovoucí podlahy laminátové, dřevěné, vinylové včetně montáže a pokládky

TPodlahy - Petr Tomášek je spolehlivá společnost z Jeřic, jež poskytuje kompletní služby v oblasti podlah. Zaměřujeme se na pokládku plovoucích podlah, jejich renovace, broušení a štěrkování.

Moderní plovoucí podlahy různých vzorůKompletní podlahářské služby včetně poradenství, broušení a renovace parketKvalitní plovoucí podlahy odolné vůči nárazům a úderům, obec Jeřice

Rádi byste podlahu příjemnou na dotek a hledáte kvalitního podlaháře, který by Vám položil plovoucí podlahu, případně zrenovoval Vaše parkety?

Odborně vykonané podlahářské práce naleznete u společnosti TPodlahy Petr Tomášek z Jeřic nedaleko města Jičín. Zaměřujeme se na montáž a pokládku všech druhů plovoucích podlah, kdy si můžete vybrat z dřevěných, vinylových a laminátových podlah různých vzorů. Naše plovoucí podlahy jsou vysoké kvality; tlumí hluk a jsou velmi odolné vůči nárazům a úderům. V současnosti jsou plovoucí podlahy jedničkou na trhu, a to nejen kvůli svému vzhledu, ale také svojí velmi snadné údržbě. Součástí našich služeb je rovněž poradenská činnost, broušení a renovace parket.

Udělejte z Vašeho domova moderní a příjemné místo, pořiďte si plovoucí podlahu se snadnou údržbou.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY