Výroba jednofázových či třífázových výkonových transformátorů autotransformátorů

ETD transformátory a.s., společnost zabývající se výrobou a dodávkou výkonových transformátorů a autotransformátorů. Vyrábíme transformátory pro železniční průmysl a také reaktory.


Výkonové transformátory a autostransformátory
Sháníte do své firmy kvalitní a spolehlivý výkonový transformátor? Společnost ETD transformátory a.s. je firma s mnoholetou zkušeností, jež navazuje na tradici společnosti ŠKODA. Výkonové transformátory, které navrhujeme, vyrábíme, testujeme a v neposlední řadě dovážíme, putují do celého světa.

Můžete si vybrat z široké nabídky našich transformátorů, jako jsou jednofázové a třífázové výkonové transformátory, autotransformátory, dále pecní transformátory či trakční transformátory a tlumivky. Na Vaše přání jsme připraveni také vyrobit speciální transformátor dle vašich požadavků. Nedílnou součástí naší produkce je výroba reaktorů a případné opravy a údržba daných transformátorů.

Mezi naše nejvyšší priority patří kvalita výrobků a služeb, ochrana životního prostřední, bezpečnost a samozřejmě spokojenost Vás zákazníků, vlastníků i zaměstnanců.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

ETD TRANSFORMÁTORY a.s. - specialista na transformátory, reaktory a zkoušky v Plzni

ETD TRANSFORMÁTORY a.s. - specialista na transformátory, reaktory a zkoušky v Plzni
ETD TRANSFORMÁTORY a.s. je předním výrobcem a dodavatelem transformátorů, reaktorů a tlumivek v Plzni, nabízejícím široké spektrum akreditovaných a neakreditovaných zkoušek.

Transformátory na zakázku vyrábí montuje a servisuje ETD TRANSFORMÁTORY a.s.

Transformátory na zakázku vyrábí montuje a servisuje ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
Podnikáte v energetice či jiném průmyslovém odvětví? Hledáte spolehlivého dodavatele výkonových transformátorů a reaktorů? Již neztrácejte čas a kontaktujte naši společnost ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
etd-transformers.com
Adresa

Adresa

Zborovská 54/22
Plzeň 3 - Doudlevce 301 00

etd@etd-bez.cz
+420 373 031 508


Najdete nás také zde:

ARES
captcha