Zadavatelem microsite je firma ETD TRANSFORMÁTORY a.s.Výroba jednofázových či třífázových výkonových transformátorů autotransformátorů

ETD transformátory a.s., společnost zabývající se výrobou a dodávkou výkonových transformátorů a autotransformátorů. Vyrábíme transformátory pro železniční průmysl a také reaktory.Sháníte do své firmy kvalitní a spolehlivý výkonový transformátor? Společnost ETD transformátory a.s. je firma s mnoholetou zkušeností, jež navazuje na tradici společnosti ŠKODA. Výkonové transformátory, které navrhujeme, vyrábíme, testujeme a v neposlední řadě dovážíme, putují do celého světa.

Můžete si vybrat z široké nabídky našich transformátorů, jako jsou jednofázové a třífázové výkonové transformátory, autotransformátory, dále pecní transformátory či trakční transformátory a tlumivky. Na Vaše přání jsme připraveni také vyrobit speciální transformátor dle vašich požadavků. Nedílnou součástí naší produkce je výroba reaktorů a případné opravy a údržba daných transformátorů.

Mezi naše nejvyšší priority patří kvalita výrobků a služeb, ochrana životního prostřední, bezpečnost a samozřejmě spokojenost Vás zákazníků, vlastníků i zaměstnanců.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Transformátory na zakázku vyrábím, montuje a servisuje ETD ...

Transformátory na zakázku vyrábím, montuje a servisuje ETD ...

Podnikáte v energetice či jiném průmyslovém odvětví? Hledáte spolehlivého dodavatele výkonových transformátorů a reaktorů? Již neztrácejte čas a kontaktujte naši společnost ETD TRANSFORMÁTORY a.s.