ETD TRANSFORMÁTORY a.s. - specialista na transformátory, reaktory a zkoušky v Plzni

ETD TRANSFORMÁTORY a.s. je předním výrobcem a dodavatelem transformátorů, reaktorů a tlumivek v Plzni, nabízejícím široké spektrum akreditovaných a neakreditovaných zkoušek.


Autotransformátory  - ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
Naše firma se specializuje na výrobu a prodej jednofázových a třífázových výkonových transformátorů, autotransformátorů, pecních transformátorů, trakčních tlumivek a speciálních reaktorů pro různé odvětví průmyslu.

S více než 100letou zkušeností a moderními technologiemi nabízíme nejlepší řešení pro transformaci napětí s maximální účinností a bezpečností pro všechny segmenty elektrické sítě.
Součástí našeho závodu je i Elektrotechnická zkušebna, která nabízí široký rozsah akreditovaných a neakreditovaných zkoušek. Jsme profesionálním konzultantem a dodavatelem v energetickém sektoru.
Věříme, že naše produkty a služby splní vaše nároky na kvalitu a spolehlivost. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Transformátory na zakázku vyrábí montuje a servisuje ETD TRANSFORMÁTORY a.s.

Transformátory na zakázku vyrábí montuje a servisuje ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
Podnikáte v energetice či jiném průmyslovém odvětví? Hledáte spolehlivého dodavatele výkonových transformátorů a reaktorů? Již neztrácejte čas a kontaktujte naši společnost ETD TRANSFORMÁTORY a.s.

Výroba jednofázových či třífázových výkonových transformátorů autotransformátorů

Výroba jednofázových či třífázových výkonových transformátorů autotransformátorů
ETD transformátory a.s., společnost zabývající se výrobou a dodávkou výkonových transformátorů a autotransformátorů. Vyrábíme transformátory pro železniční průmysl a také reaktory.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
etd-transformers.com
Adresa

Adresa

Zborovská 54/22
Plzeň 3 - Doudlevce 301 00

etd@etd-bez.cz
+420 373 031 508


Najdete nás také zde:

ARES
captcha