Zadavatelem microsite je firma ETD TRANSFORMÁTORY a.s.Transformátory na zakázku vyrábím, montuje a servisuje ETD TRANSFORMÁTORY a.s.

Podnikáte v energetice či jiném průmyslovém odvětví? Hledáte spolehlivého dodavatele výkonových transformátorů a reaktorů? Již neztrácejte čas a kontaktujte naši společnost ETD TRANSFORMÁTORY a.s.Již celé století se zaměřujeme na výrobu různých druhů transformátorů. Zhotovíme Vám transformátor dle individuální požadavků, s různým typem vinutí i různých rozměrů. V našem sortimentu naleznete jedno a třífázové transformátory, dále pak vysoce efektivní autotransformátory s nízkou hmotností, či trakční transformátory a tlumivky vhodná pro kolejová vozidla. Mezi našimi produkty jsou i speciální olejové transformátory pro průmysl, dopravu, distribuci a výrobu energie i z obnovitelných zdrojů. Naše transformátory mají uplatnění i u elektrických topných pecí při zpracování kovů.
Více informací naleznete na našem webu nebo nás kdykoliv kontaktujte. Sídlíme v Plzni na adrese Zborovská 54/22.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba jednofázových či třífázových výkonových transformátorů ...

Výroba jednofázových či třífázových výkonových transformátorů ...

ETD transformátory a.s., společnost zabývající se výrobou a dodávkou výkonových transformátorů a autotransformátorů. Vyrábíme transformátory pro železniční průmysl a také reaktory.