Sklady, skladovací prostory, klimatizované kanceláře, pronájem Praha

Sklady, vytápěné skladovací prostory s rampami, klimatizované kanceláře v administrativní budově, zabezpečené prostory se strategickou polohou nabízí v Praze k pronájmu společnost JUBEL spol. s r.o.


JUBEL spol. s r.o., pronájem kanceláří a skladů, Praha
Potřebujete vhodné prostory pro firemní kanceláře či pro skladování zboží? Naše společnost JUBEL spol. s r.o., sídlící v Praze 10, nabízí sklady a kanceláře k pronájmu. Zajišťujeme vytápěné skladovací prostory s výškou stropů 3, 4 metrů a nosností podlahy 800 kg/m2. Ke skladům, které jsou opatřeny stavitelnými rampami pro snadné nakládání zboží, vede příjezdová cesta vhodná i pro kamióny. V areálu kromě skladovacích budov je i administrativně provozní budova ve které jsou klimatizované kanceláře s telefony, internetem, sociálním zařízením, zasedací místností a recepcí. Celý areál je zabezpečen a střežen 24 hodin denně.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Skladovací místa a komerční prostory Praha Hostivař

Skladovací místa a komerční prostory Praha Hostivař
Kanceláře pro společnosti, sklady a skladovací prostory Praha, cenově i svou polohou dostupné komerční prostory a kanceláře, místa k pronájmu.

Pronájem kanceláří a skladových prostor s kamerovým systémem i parkovištěm, Praha 10 Hostivař

Pronájem kanceláří a skladových prostor s kamerovým systémem i parkovištěm, Praha 10 Hostivař
Příjemné prostory pro Vaši kancelář naleznete u společnosti Jubel s.r.o. z Prahy 10. Pohodlné a vytápěné místnosti v rodinném a oploceném areálu s ostrahou.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jubel s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Jubel s.r.o.
jubel.cz
Adresa

Adresa

U Továren 256/14
Praha 10 102 00

info@jubel.cz
+420 296 365 305


Najdete nás také zde:

ARES
captcha