Microsite byla vložena dne:20.07.2019
ID microsite: 143479, počet zhlédnutí:  37
Zadavatelem microsite je firma

Jubel s.r.o.

Pronájem kanceláří a skladových prostor s kamerovým systémem i parkovištěm, Praha 10 Hostivař

Příjemné prostory pro Vaši kancelář naleznete u společnosti Jubel s.r.o. z Prahy 10. Pohodlné a vytápěné místnosti v rodinném a oploceném areálu s ostrahou.

Pronájem kanceláří a skladových prostorOplocený areál s kancelářemi, kamerovým systémem i parkovištěmPříjemné místo pro jednání s klienty, pronájem Praha 10

Hledáte příjemné místo pro jednání s Vašimi klienty?

Jubel s.r.o. je dynamická společnost z Prahy 10, jejíž hlavní činností je pronájem kancelářských a skladových prostor na Praze Hostivař. Pro naše zákazníky máme k dispozici pohodlné a útulné prostory se standardním vybavením nacházející se v uzavřeném a oploceném areálu s velmi dobrou dopravní dostupností. Parkovat můžete přímo u budovy kanceláří či na jiných vyhrazených místech v areálu, který je permanentně hlídán kamerovým systémem i fyzickou ostrahou. Součástí celého areálu je prostorná a udržovaná zahrada s možností posezení, grilování či konání akcí s Vašimi přáteli i obchodními partnery.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Sklady, skladovací prostory, klimatizované kanceláře, pronájem Praha

Sklady, skladovací prostory, klimatizované kanceláře, pronájem Praha

Sklady, vytápěné skladovací prostory s rampami, klimatizované kanceláře v administrativní budově, zabezpečené prostory se strategickou polohou nabízí v Praze k pronájmu společnost JUBEL spol. s r.o.

Jubel s.r.o.