Nákladní autodoprava, doprava zahraniční, tuzemská, ADR, nadrozměrné zásilky, Praha

Nákladní autodopravu, přepravu zboží do zahraniční a v rámci ČR, transport ADR a nadrozměrných zásilek Vám zajistí společnost AZ LOGISTIKA s.r.o., Praha 20.Potřebujete přepravit nadrozměrný náklad v tuzemsku či do zahraničí? Naše společnost AZ LOGISTIKA s.r.o., sídlící v Praze 20 - Horní Počernice, Vám poskytne komplexní služby v oblasti nákladní autodopravy. Provádíme příjem zásilek, skladování, přepravu a doručení. Zboží uskladňujeme v zabezpečeném, teplotně kontrolovaném skladu o velikosti 1100 m2. Součástí činnosti je vnitrostátní či mezinárodní transport kusových, paletových, sběrných, celovozových zásilek. Realizujeme i dopravu nadrozměrných zásilek, nebezpečných věcí ADR s možností využití námořní či letecké přepravy. Zajišťujeme i expresní dodávky zboží a celní služby.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autodoprava, námořní i letecká přeprava včetně skladování zásilek

Autodoprava, námořní i letecká přeprava včetně skladování zásilek

Spolehlivá expediční společnost AZ LOGISTIKA s.r.o., Praha 20, která zboží uskladní ve skladu s temperovanou teplotou a přepraví na místo určení.


Logistika Praha – přeprava, uskladnění proclení

Logistika Praha – přeprava, uskladnění proclení

O kompletní logistiku Vašeho zboží a výrobků od přepravy, skladování až po proclení se postará společnost AZ LOGISTIKA s.r.o. z Prahy.