Autodoprava, námořní i letecká přeprava včetně skladování zásilek

Spolehlivá expediční společnost AZ LOGISTIKA s.r.o., Praha 20, která zboží uskladní ve skladu s temperovanou teplotou a přepraví na místo určení.Jsme společnost AZ LOGISTIKA s.r.o. se sídlem Praha 20, Do Čertous 2620/11, nabízející vnitrostátní, mezinárodní nákladní autodopravu, námořní i leteckou přepravu. Přepravíme kusové i paletové zásilky, sběrné, celovozové i nadrozměrné náklady, včetně spěšných dodávek zboží. Zajistíme také přepravu ADR a celní služby. Máme k dispozici kontrolované sklady s temperovanou teplotou o velikosti 1100 m2. Zboží vychystáváme dle expedičního listu, ručně ho nakládáme a vykládáme na kamion či do kontejneru. Máte-li zájem o naše služby neváhejte a obraťte se na nás. Vymyslíme ideální a nejrychlejší řešení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Logistika Praha – přeprava, uskladnění proclení

Logistika Praha – přeprava, uskladnění proclení

O kompletní logistiku Vašeho zboží a výrobků od přepravy, skladování až po proclení se postará společnost AZ LOGISTIKA s.r.o. z Prahy.


Nákladní autodoprava, doprava zahraniční, tuzemská, ADR, nadrozměrné ...

Nákladní autodoprava, doprava zahraniční, tuzemská, ADR, nadrozměrné ...

Nákladní autodopravu, přepravu zboží do zahraniční a v rámci ČR, transport ADR a nadrozměrných zásilek Vám zajistí společnost AZ LOGISTIKA s.r.o., Praha 20.