Aditiva Bishop´s Original Products - nejkvalitnější a nejúčinejší aditiva do paliv a olejů pro snížení spotřebyBishop´s Original Products jsou nejkvalitnější a nejúčinnější výrobky určené k řešení problematiky mazání. Přijďte si i vy pro tyto aditiva k opavské společnosti VE-ŽA TRUCK autodíly spol. s r.o..

Čím více jezdíte, tím více se motor Vašeho vozu znečišťuje a vzrůstá jeho opotřebení. Důsledkem toho se zvyšuje spotřeba paliva, snižuje výkon automobilu, snižuje životnost agregátů a zvyšují se náklady na generální opravu motoru.

Jednou z možností, jak předcházet těmto nepříjemnostem, je využití unikátní patentované technologie tzv. permanentně difundujících maziv, vynalezených Johnem Bishopem v roce 1976. Bishop´s Original Products jsou nejkvalitnější a nejúčinnější výrobky určené k řešení problematiky mazání, které zakoupíte také u společnosti VE-ŽA TRUCK autodíly spol. s r.o. se sídlem v Opavě.

Permanentně difundující maziva jsou prostředky ke snížení tření a opotřebení vytvářející mikrotenký film, proniknutý a pevně spojený s kovovým povrchem v procesu tření za normálního mazání zařízení nebo stroje. Tato vysoce stabilní vrstva maziva vytváří zpravidla vrstvu tloušťky 1-2 mikrometrů pevně spojenou s kovem. Přitom však nedochází ke změnám tolerancí a rozměrů ve stroji. Povrch neleští, chemicky do něj difunduje, čímž mu dodává vysokou odolnost vůči působení vody, kyselin, zásad, rozpouštědel a vysoce korozívních chemikálií. Neobsahuje MoS2, PTFE, halogenové uhlovodíky (chlor, fluor) a polymery nebo složky na bázi síry nebo fosforu. Nejedná se tedy o EP přísady. Permanentně difundující maziva zvyšují životnost strojů, zajišťují protiotěrové vlastnosti, snižují tření, zvyšují mechanický výkon a snižují energetickou náročnost.

Výhody:
- jednoduchá aplikace
- snížení tření a opotřebení
- snížení teploty olejové náplně a spotřeby oleje
- snížení třecích ztrát uvnitř motoru
- odstranění problémů se studenými starty
- při přehřátí nedojde k poškození motoru
- snížení hlučnosti
- zajišťují čistotu palivového systému
- zlepšení spalování paliva
- snížení emise škodlivin a spotřeby paliva
- zvýšení výkonu a akcelerace
- prodloužení životnosti zařízení
- chrání před rozpadem aditiv v oleji
- v případě ztráty oleje chrání zařízení před zničením
- vysoké antikorozní účinky
- prodloužení životnosti obráběcích nástrojů.

Díky vytvořené ochranné vrstvě je ošetřování motorů prováděno 1x za rok bez ohledu na počet výměn oleje v průběhu roku nebo každých 100 – 150 000 km ujetých za jeden rok. Do motorů je aplikace nejvhodnější při výměně oleje.

Receptury aditiv Bishop's Original jsou naprosto unikátní a doposud se nikomu nepodařilo vyrobit aditiva se stejnými nebo alespoň podobnými účinky.Zadavatelem microsite je firma 

VE-ŽA TRUCK spol. s r.o. Autodíly OpavaAutomatické závlahové systémy pro zahrady, sportovní plochy i vinice - Závlahy Machač.

Automatické závlahové systémy pro zahrady, sportovní plochy i vinice - Závlahy Machač

Strojírenská výroba se zaměřením na výrobu vzduchotechniky, radiálních ventilátorů, sušáren obilí, průmyslových filtrů či zahradního nářadí. Zakázková výroba dle dokumentace zákazníka.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Montáž pevného, odnímatelného tažného zařízení

Aleš Lengál Autoopravna Lengál

Montáž pevného, odnímatelného tažného zařízení

Pokud uvažujete o montáží tažného zařízení na Váš automobil, navštivte Autoopravnu Aleš Lengál v Únanově, kde si můžete nechat namontovat pevné nebo odnímatelné tažné zařízení.


Kvalitní prostředky pro čištění interiéru vozidel – čistota a péče o vzhled Vašeho automobilu

ZVG CZ s.r.o.

Kvalitní prostředky pro čištění interiéru vozidel – čistota a péče o vzhled Vašeho automobilu

Čistota a péče o interiér Vašeho auta bude díky našim přípravkům snadným úkolem pro každého. Profesionální čistící produkty pro automobily Vám představuje ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG ze Znojma.


Autoservis Praha – specialisté na spací kabiny, přídavná topení nebo klimatizace

TOP Servis - Holan s.r.o. Nezávislá přídavná topení Praha

Autoservis Praha – specialisté na spací kabiny, přídavná topení nebo klimatizace

Doplňky a sortiment pro vaše vozidlo, spací kabiny, přídavné topení, klimatizace, i menší doplňkové zboží pro automobily v autoservisu Holan s.r.o.


Náhradní díly, autodíly na nákladní automobily

SLOMAK spol. s r.o. Rozvoz, výměna autoagregátů po celé ČR

Náhradní díly, autodíly na nákladní automobily

Výhodně můžete zakoupit náhradní díly na nákladní automobily u firmy SLOMAK. Stálé klienty máme v okrese Zlín, Kroměříž. Autodíly rozvážíme po celé ČR.


Náhradní elektroinstalační součástky - alternátory, startéry, díly rozdělovače, spínací skříňky a relé

AUTOLA, s.r.o.

Náhradní elektroinstalační součástky - alternátory, startéry, díly rozdělovače, spínací skříňky a relé

Náhradní elektroinstalační součástky pro různé modely osobních i nákladních aut najdete na e-shopu autola.cz. Objednat si zde můžete alternátory, startéry, díly rozdělovače, relé a spínací skříňky.