Zadavatelem microsite je firma Veterinární centrum Za Kocábou, spol. s.r.o.Ordinace pro malá i exotická zvířata Nový Knín - prevence, vakcinace, ošetření

Veterinární centrum s moderním vybavením pro psy, kočky, společenská a exotická zvířata, prevence, očkování, čipování v Novém Kníně.Jste z okresu Příbram a sháníte zvěrolékaře či potřebujete akutně ošetřit Vašeho mazlíčka? Obraťte se na nás. Veterinární centrum Za Kocábou, spol. s r. o. z Nového Knína se postará o Vašeho psa, kočku, společenská zvířata ale i o exotickou zvířenu.
Provádíme preventivní očkování, antiparazitární ošetření a čipování, dále diagnostické a terapeutické zákroky. Disponujeme rentgenem, biochemickým analyzátorem krevních vzorků, ultrazvukovým-sonografickým přístrojem a ultrazvukovým zařízením pro odstranění zubního kamene. Realizujeme také základní chirurgické zákroky v oblasti gynekologie, oftalmologie či gastroenterologie.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Veterinární péče pro malá i hospodářská zvířata Příbram

Veterinární péče pro malá i hospodářská zvířata Příbram

Veterinární centrum Za Kocábou, spol. s r. o. poskytuje veterinární péči společenským zvířatům v ordinaci a hospodářským zvířatům v terénu v okrese Příbram.