Zadavatelem microsite je firma BAEL Jindřich BabaríkRedakce a vydavatelství časopisu Elektrotechnika v praxi - možnost inzerce

Technické nakladatelství a vydavatelství BAEL má redakci odborného časopisu Elektrotechnika v praxi, který vychází 6x ročně v celé ČR i Slovensku a je určen pro všechny zájemce o elektrotechniku.Časopis Elektrotechnika v praxi je zaměřen na elektrotechniku, automatizaci, energetiku, elektroniku, měření a regulaci. Jeho záběr je široký, důležité informace v něm naleznou vedoucí pracovníci v oboru elektro, slaboproudaři, elektrikáři, revizní technici, projektanti a všichni nadšenci elektrotechniky.

Jedná se o prestižní a velmi vyhledávaný odborný časopis, do kterého máte možnost inzerovat své technické poznatky v oboru i Vy. Máme inzerenty z celé České republiky i Slovenska.

Redakční rada časopisu je tvořena fundovanými odborníky z elektrotechnické praxe a vysokého technického učení (VUT Brno, VŠB-TU, ČVUT Praha) a dalších vysokých škol.

Časopis je vydáván 6x do roka jak v tiskové podobě, tak i v elektronické, kterou si můžete zdarma prohlédnout na webových stránkách v sekci Galerie časopisů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Příručka pro zkoušky elektrotechniků dle vyhlášky 50/1978 pracujících s ...

Příručka pro zkoušky elektrotechniků dle vyhlášky 50/1978 pracujících s ...

Odborná publikace „Příručka pro zkoušky elektrotechniků, požadavky na základní odbornou způsobilost“ je připravená k prodeji v Ostravě, která není daleko i pro elektrotechniky z okolí Opavy.


Prodej odborných publikací, knih, tiskopisů a příruček pro ...

Prodej odborných publikací, knih, tiskopisů a příruček pro ...

Institut vzdělávání a informací BAEL poskytuje prodej odborných knih, tiskopisů, příruček a další odborné publikace pro elektrotechniky. Zakoupit je můžete na e-shopu nebo přímo na provozovně


Elektro školení dle vyhlášky 50/78 Sb. určené pro slaboproudaře, ...

Elektro školení dle vyhlášky 50/78 Sb. určené pro slaboproudaře, ...

Institut vzdělávání a informací BAEL v Ostravě zajišťuje elektro školení dle vyhlášky 50/78 Sb., které je určené pro elektrikáře, slaboproudaře, revizní techniky a projektanty.